Př posledním kole Krajského přeboru družstev starších žáků zabojovalo spojené družstvo žáků  LIAZU a 5. ZŠ a získalo celkově druhé místo a nominaci na semifinále Mistrovství republiky družstev

Za družstvo ve velmi nevlídném počasí bojovali také 4 andílci.

Martin Černák - byl výraznou posilou a vybojoval 2. místo na 60 metrů a vítězství na 150 metrů. Martin byl ještě stále v těžké únavě z víkendového náročného programu a tak jsme šli tyto disciplíny opravdu zadrženě a na jistotu.

Jsme si vědomi, že důležité bude v sobotu Mezistátní utkání Česká republika A, B, Slovensko které se koná v Hodoníně a kam se Martin nominoval svými famózními výkony při Mistrovství republiky. Držme mu v sobotu palce !!

Tomáš Dostrašil předvedl na 60 m solidní čas 8,05 v dálce pak nevýrazných 4491 cm a na 150 výkon 19,52. Věřím že do semifinále se nám podaří ještě formu vylepšit  byť se jedná už opravdu o závěr sezony.

Ondřej Rapp startoval v dálce, kde nepřekročil svůj stín a skočil 453 cm. Skákal také o tyči kde neoslnil výkonem 220 cm a byl platným členem štafety na 4x60 metrů která zvítězila. Před Ondřejem, ale také před Vojtou Karáskem je nedělní finále Krajského přeboru mladších žáků kde družstvo LIAZU bude bojovat o to nejlepší umístění a obhajovat loňský titul krajských přeborníků.

Vojta Karásek, zdá se, je připraven dobře neboť si vytvořil nový osobní rekord na 60 m a 8,37.

Budeme jim všem držet palce.

Na závěr si dovolím malou poznámku:

Jednoznačně se ukazuje, že cesta spojování do silnějších celků přináší úspěchy.

Zástupci AC Jablonec mohou pouze z povzdálí sledovat úspěchy družstev LIAZU !!!

Kde je nějaké družstvo AC Jablonec v této soutěži žáků, respektive mládeže o kterou zástupcům AC Jablonec tak jde ? Kde je množství jejich členů které bude LIAZ porážet na všech frontách ? Že by to nebylo vše tak jak zní proklamace ? Že by to mohlo být vše také trochu jinak ?

Martin Michalský

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved