Mistrovská halová premiéra Ády a Terezky !!!!

Domácí halová atletická sezóna má před sebou ještě jeden mládežnický vrchol. Po národních šampionátech dorostenců, juniorů a dospělých přijde na řadu o víkendu žactvo. A nás může velmi těšit, že v pražské Stromovce budeme i zde mít své zástupkyně. Do atletických bojů vysílá Vlčí smečka své 2  zástupkyně - Adrianu FORNŮSKOVOU a Terezu SKLENÁŘOVOU. Pro obě mladinké "Vlčice" to bude mistrovská halová premiéra !!!

Žákovské mistrovství republiky bývají tradičně velmi silně obsazeny a prim hrají povětšinou akcelerovanější adepti a adeptky královny sportu. Rozdíl mezi biologickým a kalendářním věkem, může být až 3 roky a tak se někdy dílčí úspěch považuje za výrazný talent a poté se všichni diví jak to, že v kategorii juniorů a dospělých není o žákovské hvězdičce ani slechu, ani vidu.  O to víc mne těší, že žákovští šammpioni naší skupiny ( Zdeněk Stromšík je dokonce držitelem národního žákovského rekordu v běhu na 60 m 6,93 s a Kačka VÁVROVÁ  mistryní rpubliky ze 60 m z roku 2013) se dokáží prosadit do absolutní české špičky ve svých disciplínách i mezi dospěláky jak to naposledy dokázali minulý víkend při MČR v Praze.

Terezka bude patřit  ve startovním poli mezi nejmladší, je dokonce žačkou prvoročačkou, ročníku 2003 a drobounká Adrianka je sice ročník 2002, ale narozená až v říjnu. Obě také nenesou žádné znaky akcelerace a tak to budou mít mezi vyspělejšími mladými atletkami o trochu těžší. Obě talentovné "Vlčice" , které se zatím s atletikou jen tak hrají a tréninky 3 x v týdnu jsou pro ně zatím dostačující, jsou ale na tento fakt zvyklé a mnohdy dokáží své okolí hodně překvapit..... :)

Adriana Fornůsková je přihlášena ke startu na 60 m ado soutěže vstupuje hezkým časem 8,12 s, který jí papírově zařazuje na 8. misto. Tereza Sklenářová proklouzla do 18 členného startovního pole jen tak,tak, ale oba dobře víme, že až to Terezka na prkně správně trefí, může letět hodně dál, než je 499 cm se kterými do dálkařského sektoru bude vstupovat.

Tak DRŽTE V SOBOTU NAŠIM VLČICÍM PALCE !!!!

J.V.1.3.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved