Dvě vítězství nakonec .....

V Břeclavi se konalo závěrečné IV. kolo NL mužů. Soutěže, která je vhodná pro atlety žákovské a snad dorostenecké kategorie a pak už znovu až veterány se ve všech 4 kolech zúčastnil i Adam ZELINKA. Adam sezónu a své působení v této soutěži ukončil dvěma vítězstvími a příští rok si už bude hledat angažmá v družstvu s vyšší výkonností, než je bohužel ta současná Uherského Hradiště....

Poté co Adam závodí bez přestávkyv podstatě v jednom kuse od 1.května, nebylo snadné najít na konci sezóny dostatečnou motivaci, přesto letošní objev Slovácké nastoupil ke dvěma startům a v obou zvítězil.

Nejdříve v pravé poledne k soutěži čtvrtkařů av té po odvážně rozběhlé první dvoustovce proťal cíl s více jak 8 destinovým náskokem v druhém nejlepším čase kariéry 49,46 s !! O 45 minut později musel na dvoustovce pořádně zatáhnout v samotném závěru, poněvadž zprvu se zdálo, že se Adamovi moc běžet nechce a soupeři začali se mu kriticky vzdalovat. V závěru však atlet neponechal nic náhodě a bezpečně proťal cílovou pásku v čase 22,66 s !!

Dnešním 22 bodovým ziskem tak přispěl k celkovému hezkému 3. místu v dnešním utkání.

Adam v letošním roce nastoupil ke všem 4 utkáním a ziskem 95 bodů byl jediný zástupce naší skupiny nejplatnějším členem družstva Slovácké. (viz tabulka níže), V soutěži se představilo v průběhu 4 kol 19 závodníků, včetně 5 hostujících závodníků z Vítkovic.  V celkovém pořadí obsadili hradiští muži 4. místo za celky postupujícího Zlína a celky SK Přerov a AC Moravskou Slavii Brno.