Terezka opět s osobáky, Áda nejpilnější týmovou "sběračkou" !!!

Jedna starší žákyně prvoročačka a jedna ještě dokonce mladší žákyně, obě členky Vlčí smečky, byly nejpilnějšími sběračkami bodů, při Mistrovství Moravy a Slezka družstev staršího žactva, které se konalo za tropických teplot v Šumpeku. Ani jejich hezké výkony a vysoký bodový zisk nezabránily nelichotivému postavení hradištského týmu ve finálové části. Družstvo žaček skončilo až na 10. místě se ziskem  pouhých 36 bodů, přicěmž Terezka a Adriankou se na bodovém zisku podílely na více jak polovinou, konkrétně 22,5 body. Podobně dopadlii i hradištští hoši, kteří skončili rovněž 10. se ziskem pouhých 31 bodů.......

Adriana Fornůsková (ročník 2002), která na letošním EKAGu obsadila na šedesátce vynikající 4. místo se neztratila ani v Šumperku. Na šedesátce doběhla ve 42 členném startovním poli, převážně starších děvčat časem 8,26 s na 6. místě a pro tým získala prvních 5 cenných bodů. Na stopadesátce běžela solidních 20,10 s a tady si dokonce o jedno místo polepšila a skončila 5., za což získala dalších 6 bodů. Adrianka pak byla ještě členkou sprinterské štafety, která běžela ve složení Fornůsková, Chovancová,Ochranová, Drgáčová. Děvčata vyhrála svůj 3. rozběh a pěkným časem 32,19 s skončila nakonec na 5. místě se 6 body.

Z Terezky Sklenářové (ročník 2003) se stává opravdová atletka, která se lepší závod od závodu !! Dnes jí ještě nový hezký osobní rekord na šedesátce (8,45 s) bodový zisk nepřinesl, ale výkon ve skoku dalekém 497 cm už ano a bylo z toho nádherné 4. místo a cenných 7 bodů, v konkurenci až o  2 roky starších děvčat. Terezka se tímto výkonem posunula na krásné dělené 6. místo celostátních tebulek v kategorii mladších žaček a to dělá "královnu sportu" s námi teprve 4. měsíc !!!! Tradičně se dařilo mladé atletce i na třístovce, kterou dokázala i dnes zaběhnout pod hranici 45 sekund, konkrétně 44,86 s a byly z toho další 3 body do sbírky za 8. místo !!!!

Méně se již dařilo naši třetí zástupkyni Barunce Jelínkové (roč.2002), která si stěžuje už několik týdnů na bolest kotníku a musela přerušit i tréninky o prázdninách. Dnes nastoupila jen na šedesátce a čas 8,59 s na bbodový zisk v silné konkurenci samozřejmě nestačil.... Tak snad bude brzy i u Barči lépe....