Při pravidelném sobotním tréninku jsme vyzkoušeli jak jsme nyní silní.

Upřímně jsem docela nedočkavě vyhlížel sobotní zkoušku našich silových schopností. Tyto testy pravidelně absolvujeme v tomto období, abychom zjistili jak jsme na tom před finální částí přípravy na halovou sezonu. Po zkončení rušného sobotního dopoledne pak zavládla velká spokojenost. Lavina vyrovnaných a nových osobních rekordů byla strhující v každé disciplíně.

Vojta Karásek se v přemístění zlepšil na nový OR 105 kg. Zlomil tak bájnou hranici 100 kg ze které se mu dlouho nedařilo se zlepšit. V benči pak zvládl dlouho očekávaných 80 kilo. Také v trhu je výkon 60 kg novým osobákem.
Vojta tak může vykročit směrem k hale silný jak ještě v minulosti nebyl a doufám, že se to projeví na dráze.

Velkou hvězdou silových testů byla Barunka Bradová. Ta zlomila osobní rekordy ve všech disciplínách, při kterých se popasovala s činkou. Přehled nových osobáků tak nyní zní:
Přemístění 55 kg
Trh 33 kg
Hluboký dřep 90 kg
Mrtý tah 90 kg
Benč 40 kg
Barča ukázala, že dosavadní silová příprava jí sedla. Barča působila velmi silně a sebejistě a tak věřím, že za měsíc vykročí do sezony opravdu rozhodnými kroky.

Také Vojta Truhlář ukázal, že je připraven velmi dobře. Jeho hluboký dřep 150 kg je novým osobním rekordem a v ostatních disciplínách zaostal jen velmi malý kousek.

Ostatní, mladší andílci v sobotu odpočívali, kromě Verči Milotové, která odběhala náročný trénink rychlosti a rychlostní vytrvalosti.

A tak zatímco hradišťská část Atletiky s radostí míří za teplem do Afriky. Jablonečtí andílci zahájí speciální přípravu v jablonecké hale, tak aby v halové sezoně prodali všechnu práci, kterou doposud odvedli.

Vojta Karásek trh 60 kg

Barča Bradová mrtvý tah 90 kg

 

Barča Bradová přemístění 55 kg

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved