Tituly krajských přebornic a osobní rekordy.....

Karolína Kořínková a Anežka Voštová dnes při krajském přeboru společně nastoupily k běhu na 60 m překážek. Dále pak již bojovaly každá zvlášť v další disciplíně aby se pak společně setkaly ve štafetovém běhu na 4x150.

Překážky jsme v posledních dnech docela pilovali a tak jsem oběma holkám věřil. Věřil jsem, že budem útočit na osobní rekordy a taky na medaile.

Karolína se od startu rozjela na plný plyn a když po kolizi na druhé překážce odstoupila naše největší konkurentka Barča Hůlková z Turnova, byly naše šance na titul již velmi vysoko. Karolína běžela velmi hezky a nakonec v čase 10,45 svůj běh a také celou soutěž vyhrála. Ani Anežka se nenechala zahanbit a bojovala ze všech sil. Nakonec z toho byl také osobní rekord  10,53 a třetí místo za Leonou Vokálovou - sestrou české žákovské rekordmanky na překážkách Terezy Vokálové.

Karolína si pak rozměřila rozběh na dálku a začala soutěž ve skoku dalekém. Na Káje byla vidět nervozita z toho, že poprvé měla skákat dálku z třímetrového prkna. Nervozita na ní však byla znát jen do zahájení soutěže. Káje se rozběhy dařily a v soutěži si dvakrát zlepšila osobní rekord až na současných 433 cm. Bohužel nestačilo to na více než na čtvrté místo. Přesto Karolína předvedla super výkon.

Anežka byla po překážkách nažhavená ke svému dalšímu startu na 300 metrů. Anežka chtěla titul a tak si pro něj doběhla. Od startu nenechala nikoho na pochybách a vyrazila jak střela. Do cíle dorazila s velkým náskokem v novém osobáku 46,53. Zlatá medaile ji neminula ! Druhý titul pro Andílky !

Nakonec se naše holky sešly ve štafetě na 4x150 metrů a spolu s hochy LIAZU donesly vítězně do cíle štafetový kolík.

Musím zmínit i Terezku Vlasákovou, která si jak na šedesátce tak v dálce vytvořila také nové osobní rekordy.

Je to už pár let co jsem takto radostně psal o úspěších svých svěřenců na krajském přeboru mladších žáků. Ale takový je život trenéra a věřím, že časem budou z Karolíny Anežky či dalších dnešních miniandílků  úspěšné závodnice jako v minulých letech byla Klárka Michalská či Amča Rappová - původní andílci skupiny.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved