Amča a Klára sledovaly stovku snů na olympijském stadionu v Londýně ....

Přesto, že nás naše atletická výkonnost zatím neopravňuje ke startům při olypijských soutěžích, má Atletika s radostí své zastoupení i na vrcholné sportovní události letošního roku. Olympiáda v Londýně a hlavně atletické soutěže jsou cílem Amčy Rappové a Klárky Michalské. Ty sledují atletické klání pod pěti kruhy přímo z hlediště olympijského stadionu.

Včera měly tu čest aby jako jedni z 80-ti tisíc nadšených diváků sledovaly fenomenální výkon Usaina Bolta na stometrové trati. Obě děvčata se ve svých ohlasech jednoznačně vyjadřují, že takovou atmosféru snad ještě nezažily. Mráz běhal po zádech, ve vzduchu bylo cítit nesmírné napětí a uvolnění a radost staronového krále sprintu pak dokonale uchvátily celý stadion.

Pro obě atletky je olympiáda neuvěřitelným zážitkem a motivací do dalšího života. Obě si uvědomují jaké jsou pocity naplnění, které prožívají účastníci soutěží. Obě vidí ty nejlepší atlety světa v přímém kontaktu, obě vidí atletiku v tom nejlepším, nejkrásnějším provedení.

Atletika je dokonalou královnou sportu a dokazuje to při každém finálovém večeru a naše holky jsou u toho.

Ve čtvrtek budou již děvčata doma a budeme pokračovat v přípravě na Mistrovství republiky do 22 let které se neúprosně blíží.

Klára sebou má svůj fotografický přístroj a tak se můžeme těšit na .

Věřím, že obě získají inspiraci a motivaci pro svou další atletickou kariéru.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved