Verča Milotová i Karolína Kořínková se dnes v Plzni opět nenudily.

Nejdříve nastoupila k rozběhu na 60 m překážek Karolína Kořínková. Běžela ve třetím běhu z páté dráhy, dráhy favoritů. Přes značnou nervozitu svoji roli Karolína zvládla naprosto suverénně. Po startu vyběhla jak střela a od první překážky nenechala nikoho na pochybách, kdo půjde přímo do finále z prvního místa. Výsledný čas 9,57 bohužel znehodnotil vítr + 2,6. Na nový krajský a oddílový rekord si tak bude Karolína počkat.
 

Karolína je výborně připravena a již se těším na zítřejší finále ! V něm zaklekne do bloků vedle další favoritky, domácí Barbary Píchalové, která vyhrála první rozběh ve stejném čase. Karolíně budeme zítra džet palce usilovně.

Minimálně stejně usilovně jako jsem je držel v dnešním finále na 300 metrů Veronice Milotové.
 

Verča po včerejším fantastickém výkonu v rozběhu, kde zlepšením osobáku na 40,88 postoupila do finále, byla odhodlaná podat neméně bojovný výkon i dnes.
To co v předvedla mně však uvedlo v němý úžas.
Finále bylo mimořádně vyrovnané a mimořádně kvalitně obsazeno. Všechny účastnice finále se do něj kvalifikovaly časem pod 41 vteřin.
 

Verča dnes vyběhla poněkud opatrněji než včera. Méně výhodná sedmá dráha jí nedávala rozhled o situaci na trati. Do cílové rovinky vbíhala na pokraji osmého místa. Ovšem asi tak 60 metrů od cíle předvedla nesmírnou bojovnost, kterou v sobě Verča má. Obrovským vypětím posledních sil začala stahovat ztrátu a dokonce atakovat medailové pozice. Nakonec opět v novém osobním rekordu 40,72 urvala pro sebe čtvrté místo.
 

Verča, která je starší žákyní teprve prvním rokem mně přesvědčila o tom, že je v ním opravdu velký potenciál a já se již těším až jej budeme postupně využívat pro její výkonnostní růst v dalších letech !
Dnešní den andílků byl nadmíru úspěšný a já věřím v zítřejší šťastné pokračování. Takže,
 

GO ANDÍLCI !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved