Návrat do sněhových přeháněk ze slunné Itálie mohl všem andílkům trošku nahnat obavy,

ovšem vědomí výborně odvedené práce během minulých dní nás naplňuje optimismem.

Barča Bradová, Verunka Milotová se po dvou letech vrátily na místo činu do italského letoviska San Benedetta. Letos doplnily sestavu andílků Patricie Janů a Klárka Hercíková. Obě byly na takovémto jarním soustředěbí v zahraničí poprvé a tak uvítaly zkušnosti našich ostřílených závodnic Barči a Verunky.

Oproti počasí, které panovalo v českých končinách a v Jablonci zvlášť, jsme mohli v klidu trénovat venku na krásném novém, modrém povrchu atletického stadionu v Benedettu.
A i když se i italské slunce občas schvávalo, dokázali jsme společně s Vlčí smečkou odtrénovat vše, co jsme měli naplánováno. Tréninky rychlosti, frekvenční cvičení, tempa ale i rychlostní vytrvalosti a speciálního tempa, zvládli všichni na jedničku. Vše bylo doplněno o ranní výběhy na břehu moře, tréninky odrazů na písečné pláži či v píniovém háji krásného letoviska.

Veronika Milotová i Barča Bradová zaběhly několik výborných tréninků v nejlepších časech, které se dají srovnat s podobnými tréninky v minulosti. Patrika Janů i Klárka Hercíková se nenechaly v ničem zastínit zkušenou dvojicí a k tomu doplnili soustředění také o technické tréninky trojskoku či dálky a překážek.

V letošním roce jsme sebou měli k dispozici regenerační prostředek - lymfo kalhoty, které byly ve stálé pernamenci a pomáhali nám vypořádat se s narůstající únavou.

Letos si své užili také trenéři, kteří využili volnějšího dne svěřenců a vypravili se na poznávací cestu do věčného města - do Říma. Výlet se vydařil a oba trenéři byli odměněni krásným počasím ve kterém mohli poznávat památky města.
V letošním roce jsme při posledním tréninku vynechali obligátní trénink 4x100 m po jedné minutě.

Verča absolvovala jiný velmi náročný trénik 2x200 po 2 minutách. Barča a další andílci pak exelovali při osumdesátkách. Tréninky naznačily, že bychom se mohli v nadcházející sezoně dočkat mnoha osobních rekordů.

V Itálii nám scházela pouze Karolína Kořínková, která se musela připravovat doma aby mohla absolvovat přijímací zkoušky na střední školu. Nakonec však Kája odtrénovala vše v Jablonci podle plánu - byť většinu v hale.

Máme za sebou klíčové soustředění a nyní již hledíme směrem k sezóně, která pro mnohé andílky začne již prvního května.
Takže andílci Go !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved