Zatímco Klárka Michalská může mezi jednotlivými treninkovými fázemi odpočívat na sluníčku na lehátku.....

 

......Ostatní andílci jsou v Jablonci a vystaveni nepříjemnému počasí. Po vlně mrazů z minulého týdne nastala obleva plná dešťových přeháněk a mnohdy nepříjemného náledí.
Přes haldy sněhu se valí stékající voda a přes hustou oblačnost a mlhu nebylo v Jablonci vidět slunce již téměř týden.

Naštěstí pro atlety, se v tomto městě před mnoha lety vyskytli vyzionáři atletiky jak byl pan Poláček a prosadili věc téměř nemožnou v této republice již několik desítek let. Výstavbu atletické haly. Rozměry své dráhy sice netypická, avšak pro tréninkový proces jedinečná hala je tak útočištěm andílků již pěkných pár týdnů.

Od oběmového tréninku se pomalu přesouváme ke kvalitě a je znát, že jsou všichni o rok starší.

K tréninku rychlosti můžeme po letech opět využívat buňky, které ve spolupráci s Mírou Vavřínem dotáhla k plné míře použitelnosti pro jednotlivé tréninkové skupiny Dana Jandová.

Je znát, že použití buněk je pro andílky velmi motivační a zařazení takových prvků jako je 30 m letmo probudí ve všech velkou soutěživost

Podívejme se na výsledky z minulého a tohoto týdne:
 

Valeriy Hres 3,11 (dosavadní OR na 60 m - 7,59)

Vojta Karásek 3,18 (dosavadní OR na 60 m - 7,60)

Tomáš Dostrašil 3,13 (dosavadní OR na 60 m - 7,60)

Linda Mejstříková 3,70 (dosavadní OR na 60 m - 8,44)

Vojta Truhlář 3,19

Kateřina Hornová 3,51 (dosavadní OR na 60 m - 8,24)

Uvedené Výkony andílků jsou ve všech případech výraznými osobními rekordy na 30 L.  Věřím, že se to projeví také na šedesátce či výkonech v jiných disciplínách.

Vojta Truhlář a Kačka Hornová již začali také využívat doskočiště a čile skáčí trojskok či dálku.

Kačka se výrazně zlepšila, podařilo se ji již z velké části odstranit některé chyby a a tak s přibývající fyzickou připraveností se jistě bude dále lepšit.

Vojta ze zatím jeví velmi dobře zlepšil se výrazně silově. V rychlosti se také posunul vpřed o čemž svědčí 30 L a v desetiskoku mně včerejším výkonem 32,70 velmi potěšil.
Nyní se budeme snažit to vše skloubit do trojskoku.

Linda Mejstříková byla v minulých dnech trochu - dost nachlazená a tak byl její trenink omezen. Pro běžce je přeci jen značnou nevýhodou když nemůže dýchat....
Absolvovali jsme také funkční vyšetření na stanovení VO2 max jehož výsledek 64,8 nás docela potěšil a je dobrým předpokladem pro další práci.

 

Naše tréninkové snažení vyvrcholí tento týden v sobotu testy a pak si trochu odpočineme u stromečku a cukroví. Mezi svátky to pak zase rozjedem a s Radostí budeme vyhlížet začátek halové sezony v lednu.

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved