Po návratu ze soustředění ve Vysokých Tatrách, jsme se pustili do intenzivní práce na domovské půdě jabloneckého stadionu a mnohdy už i atletické haly na Střelnici.

Podzim a měsíc říjen má rád jen málokterý atlet. V přípravě univerzitního týmu atletů na WKU, kde studuje Klárka Michalská je tento měsíc již tradičně nazvávn jako RED OCTOBER. A ti atleti včetně nováčků, kteří tento Rudý Říjen přežijí obdrží triko.

Jablonečtí andílci si svůj Rudý říjen užívají taktéž plnými doušky. Kopce.... schody... pětistovky, dvoustovky, třístovky..... zátěžová vesta, ruční činky a posilovna.  To jsou teď pojmy se kterými se andílci setkávají prakticky denně.

V sobotním dopoledni jsme zahájili také silovou přípravu v posilovně. Síla se nám v minulém roce podařila nad míru a tak věřím, že i letos se bude dařit a po přípravě budeme všichni velice, velice silní.

Osobáky z minulé sezony jsou zavazující - Vojty Karásky 100 kg na přemístění, Kačky Hornové 73 přemístění a 120 mrtvý tah jsou výzvy, které nejsou jednoduché.

Přesto při posilovně vládla dobrá nálada a pokud někdo chtěl před náporem činek utéci ostatní mu "pomohli" zpět.

No a pokud už opravdu někdo nemohl.....

Tak jsme ho prostě kotouči zasypali.

Věřím, že dobrá nálada andílky neopustí ani v nadcházejícch dnech, kdy nás čekají podzimní prázdniny, které využijeme k intezivnímu - dvoufázovému tréninku.

Takže andílci GO !

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved