Verča Milotová zakončila sezonu svým čtvrtým nejlepším časem na 300 m.

Čas 41,65 stačil při finále Mistrovství republiky žákyň celkově na čtvrté místo a přinesl zisk cenných sedmi bodů pro družstvo starších žákyň Liazu, které přes maximální snahu dosáhly v tomto finále nakonec na osmé místo.
Barča Bradová zaznamenala zase na šedesátce čas 8,47 - což je její letošní čtvrtý nejlepší výkon. Vzhledem k tomu, že list na kalendáři ukazuje začátek října je tento výsledek povzbudivý do další práce.

A práce již pro některé andílky začala !

Kačka Hornová, Vojta Karásek a Pavla Karešová zahájili v úterý 29.9. přípravu na další sezonu.
Kačka s Vojtou zahájili kroužením v oblíbeném areálu Srnčího dolu a také posilování ja nyní na denním pořádku. Oba dva se již nachází ve stavu, kdy se mimo trénink pohybují jen velice ztěžka. Bolest nohou a dokonce celého těla je trvalý pocit...
Musím říci, že zatím to snáší dobře a kopce, posilování tělem a dlouhé běhy zatím zvládají bravurně.

Trénovat naplno začala také Pavla Karešová, která se vrací po vleklých zdravotních potížích. Zdá se, že obtíže by mohly být zažehnány a Pavla se opět pustila do zdolávání mnoha kilometrů.

Již od srpna také zahájila pozvolnou přípravu také Kamila Ajšmanová, která po operaci achilovky a patní kosti nabírá fyzičku k tomu aby mohla zahájit plnohodnotnou přípravu. Protože zranění, které si vyžádalo operaci bylo poměrně těžké, rozhodli jsme se pro příští rok, že se Kamila zaměří pouze na skok daleký.

Od pondělí se k ostatním připojí také Veronika Milotová, Barča Bradová a Karolína Kořínková. Ty zahájí pozvolna také obecnou přípravu.

No a ve středu 7.10. odjíždíme na první soustředění nové sezony do Vysokých Tater. Opět do našeho oblíbeného Penzionu Pleso, který máme letos spolu s Vlčáky z Hradiště rezervován celý pro Atletiku s radostí.

Pokud budeme parafrázovat slova klasika můžeme říci:

"Sezona (2015) je mrtvá. Ať žije sezona (2016) ! "

K hodnocení té uplynuké sezóny se vrátíme ještě v sérii článků, ve kterých zhodnotíme uplynulé a stanovíme si cíle pro novou sezony.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved