Tradiční anketa o nejúspěšnějšího sportovce jablonecka roku 2010 vyvrcholí vyhlášením výsledků v jabloneckém divadle dne  11.1.2011

Amča je již tradiční finalistkou v kategorii mládež a věřím, že i v letošním roce se jí dostane uznání za její vynikající sportovní úspěchy. Vždyť titul Mistryně české republiky, nejlepší letošní výkon mezi všemi českými dorostenkami a deváté místo v českých tabulkách žen je vizitka, která jistě udělá na hodnotitele dojem.

Klára je mezi finalistkami letos poprvé. V minulosti vždy byla členkou oceněného kolektivu - některé z mistrovských štafet andílků. V letošním roce štafeta nevyšla s medailovým úspěchem. Klára však nezaváhala a skvělým výsledkem získala stejně jako Amča mistrovský titul mezi dorostenkami, jednoznačně ovládla české dorostenecké tabulky a mezi ženami byla nejúspěšnější závodnicí prvoligového družstva LIAZ.

Oběma našim zástupkyním držíme palec. Pokud je budete chtítí podpořit je možno hlasovat na anketních lístcích, které vycházejí v

V letošním ročníku zaznamenala Atletika s radostí ještě jedno ocenění a tím je nominace také trenéra Martina Michalského v kategorii trenér roku. Mezi takovými trenéry jako je například kouč fotbalistů Baumitu Jablonec, František Komňacký je to čestné místo.

Jak celá anketa dopadne zjistíme v jabloneckém divadle onoho 11.ledna 2011.