Anketa o nejlepšího sportovce jablonecka přinesla andílkům ocenění za výsledky v minulém roce

Ve středu 21.1.2009 byli v jabloneckém divadle v rámci slavnostního večera oceněni nejlepší sportovci okresu Jablonec nad Nisou. Pro ocenění si na pódium přišli také andílci, kteří v loňském roce dosáhli mnoha skvělých výsledků.

byla vyhlášena na druhém místě v kategorii mládež jednotlivci. Po loňském pátém místě je to posun o několik příček výše a příští rok ...

Amča jako oceněná mohla také projevit svou duchaplnost při rozhovoru s moderátorem celého večera. její reakce byly pohotové a vtipné, když na otázku zda má při závodech čas odvětila: "My přijíždíme na závody vždy jako první když je ještě hala nebo stadion zavřený" - což je ostatně pravda. Ovšem otázkou zda má Amča čas na chlapce při vší té zátěži dostal moderátor Amču trochu do rozpaků.

byla vyhlášena na pátém místě v kategorii mládež jednotlivci a bylo to pro ni velké překvapení. Také Pavlína byl podrobena výslechu moderátora a otázkou "Jak vysoká je překážka" ji dostal trošku do úzkých, nakonec však Pavlína zvolila správnou odpověď a tím získala i potlesk publika.

Štafeta andílků 3 x 300 ve složení Anna-Marie Rappová, a Pavlína Soprová byla vyhlášena na čtvrtém místě v kategorii kolektiv mládeže. Na pódium divadla tak vystoupila i Klárka, pro kterou byla loňská sezona nejúspěšnější v karieře a která si ocenění také velmi zasloužila.

Všichni andílci pak byl vyhlášeni v rámci pátého místa dorosteneckého družstva, které se umístilo na skvělém pátém místě.

A aby nebylo andílků na pódiu málo, tak nakonec byl také vyhlášen trenér Martin Michalský v kategorii trenér roku na třetím místě. Což je ocenění hlavně práce celé skupiny.

Slavnostního galavečera se kromě Petra Garabíka zůčastnila celá skupina a pro Dominika i Míšu to byla jistě velká motivace do další práce. Ostatně Dominik se hned ptal, zda by nebylo vhodné zavést další kategorii "skokan roku" - no zkusíme to navrhnout Jiřímu Endlerovi - sportovnímu redaktorovi Deníku jablonecka, který celou anketu každoročně připravuje.

Po vyhlášení jsme se společně zúčastnili slavnostního občerstvění v hotelu Petřín, kde jsme mohli ochutnat skvělé pokrmy - Dominik bude rád vzpomínat na mnoho velmi dobrých štrůdlů.

Závěrem nutno říci, že všem to ve společenském oděvu moc slušelo a snad se příští rok opět dočkáme nějakého ocenění za podané výsledky.

o vyhlášení sportovce je možno si přečíst na webu

Video ze slavnostního předávání cen je možno shlédnout

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved