Anna -Marie Rappová dosáhla skvělého výsledku v anketě Sportovec roku 2008 pro Libereckého kraje

V úterý - den před naším odjezdem na soustředění do Italského San Benedetta se konalo v libereckém divadle F.X. Šaldy slavnostní vyhlášení ankety Sportovec roku 2008 Liberckého kraje. Z naší skupiny andílků byly nominovány Anna-Marie Rappová a Pavlína Soprová.

V nabité konkurenci sportovců ze všech sportovních odvětví se Amča umístila na druhém místě kategorie mládež jednotlivci, hned za účastníkem světového poháru ve skocích na lyžích - Romanem Koudelkou. Další zástupkyně jablonecké atletiky potažmo triatlonu - Petra Kuříková se umístila na místě třetím.

Umístění je o to cennější, že Libereckém kraji je velmi velká konkurence zimních sportů které jsou zde takříkajíc doma.

V kategorii dospělých byl na provním místě vyhlášen Lukáš Bauer, a jako druhá se umístila sympatická "boulařka" Nikola Sudová jež všechny zaujala svým šarmem a optimismem.

Nakonec si dovolím malou poznámku kterou si nemohu odepřít:

Slavnostní vyhlášení proběhlo na vysoké společenské úrovni - jen škoda, že fotbalisté Slovanu Liberec ( konkrétně střelec Kerič) včetně asistenta trenéra pana Petříka, kteří se umístili na druhém místě, nějak zapoměli jak vypadá odpovídající společenské oblečení pro takovouto akci. Pokud mohou zvolit vhodné společenské šaty amatérští mladí sportovci, tak oblek by profesionálním spotovcům a jejich trenérům rozhodně neuškodil. Nesprávná volba oblečení, pak spíše než módní variace připomíná neúctu k publiku, účastníkům, ale i pořadatelům této velmi pozitivní akce. Takovouto volbou se rozhodně nebuduje společenská prestiž a respekt.

To takoví zástupci Bílých tygrů jistě o společenském vystupování již slyšeli - všechna čest.

Martin Michalský

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved