Anna-Marie Rappová, které neřeknu jinak než Amča odchází do Prahy za školou

Když se podívám do tabulky výkonů ve které vedu všechny závodní výkony svých svěřenců, tak první zápis Amči je už v roce 2004. Dřívější zápisy jsme nedohledal ovšem již v předchozích letech jsme spolu trénovali a připravovali se na všemožné žákovské závody.
 

Z malé holčičky, která nikdy neměla moc v lásce delší běhání a překážky, se za tu dobu stala dospělá slečna.
 

Ta slečna během těch let získávala jednu medaili z mistrovství republiky za druhou. Když jsme to letos spočetli došli jsme k počtu 29 medailí z Mistrovství republiky za dobu naší společné kariéry. Toto číslo symbolicky zaokrouhlila na 30, vítězstvím při Mistrovství republiky družstev - juniorek.
 

Amča dokázala získat při své druhé olympiádě mládeže velmi ceněný double na 60 m a v dálce. To se od té doby zatím nikomu na této soutěži nepovedlo.
Amča i přes svou nechuť k překážkám a osmistovce dokázala jednou překonat také český rekord v halovém víceboji žákyň.

Od svého vstupu mezi žákyně nechyběla ani jednou při mezistátních utkáních mládeže, kdy vždy vzorně reprezentovala a dokázala získávat pro české družstvo cenné body i vítězství.

Bohužel nepodařilo se nám během naší spoupráce pokořit hranici 6 metrů v dálce a nepodařilo se nám dostat se na nějakou významnou mezinárodní akci typu Mistrovství světa či evropy.

V tréninku vždy byla disciplinovanou a cílevědomou atletkou. Věděla co chce a cílevědomě za tím kráčela.

Dokázala také skloubit studijní povinnosti na běžném gymnáziu s náročnou atletickou přípravou. To dosvědčuje také její přijetí na lékařskou fakultu bez přijímaček.

Nyní Amča začíná další etapu svého života, kterou je studium vysněné lékařské fakulty. Po dohodě s Petrem Habáskem u kterého trénuje také jedna ze soupeřek Amči - Míša Nejedlová, začne Amča další přípravu již v Petrově tréninkové skupině.

Studium na lékařku je bezesporu náročné přesto věřím, že Amča si svých 6 metrů ještě skočí a budu jí k tomu držet palce.

Tak Ami běž na to a drž se !!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved