Kačka, Zdeněk a Davidem do Ostravy, Majka míří do Bratislavy !!!

Atletická halová sezóna vecholí v Česku i na Slovensku. Poslední únorový víkend se konají národní šampionáty dospělých v Ostravě i do Bratislavy. V moravskoslezské metropoli budou "Vlčí smečku" reprezentovat Zdeněk STROMŠÍK, Kateřina VÁVROVÁ a David CÉSAR, V Bratislavě si svou premiéru mezi dospělými odbude Mária ŠIMLOVIČOVÁ !!!

Jako první zasáhne do sobotních bojů v Ostravě David CÉSAR na čtyřstovce. Do závodu vstupuje s cílem vylepšit své letošní maximum a kdyby dokázal stáhnout čas pod 50 sekundy určitě by se nezlobil.....

O hodinu později se postaví na start šedesátky spolulídr českých průběžných tabulek Zdeněk STROMŠÍK, kerý má poslední možnost splnit limit, který by jej posunul k MS v americkém Portlandu.  Spolufavoritem na mistrovský titul je bzpochyby Jan Veleba, který rovněž běžel na setinu stejný čas jako Zdeněk (6,73), ale i ve velmi dobře běhající Marcel Kadlec (6,76) Počítat se musí na medailové pozice i s dalšími českými borci, především s Markem Bakalárem, Vojtou Kolarčíkem, Pavlem Bendou , nebo Davidem Kolářem......

Kačka VÁVROVÁ bude mít v neděli premiéru mezi dospělými a poběží dvoustovku. Ostravská hala táhne a na dvoustovce se představí celá řada českých reprezentantek v čele s mistryní světa Zuzanou Hejnovou, lídrem letošních tabulek Janou Slaninovou , nebo 5. z dorosteneckého MS v Kolumbii Nikolou Bendovou.  Skvělá konkurence by mohla Kačku hnát k vyjímečnému výkonu a vylepšení osobního halového  maxima (dosud letos 24,65 s)

Se stejným předsevzetím vstoupí do závodu v Bratislavě tepreve 16 letá Mária ŠIMLOVIČOVÁ !!! Na startu bude kompletní slovenská špička v čele s Alexandrou Bezekovou (letos 7,48 s), kterou doplní sesty Veldákovy, nebo vynikající čtvrtkařka Iveta Putalová. Majka vstupuje do soutěže s 9. nejrychlejším časem (7,84 s) a postup do 8 členného finále by byl úspěcem této mladinké dorostenky.

TAK DRŽTE PALCE !!!!

JV 25.2. 2015

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved