Z plného tréninku do startovních bloků .....

... si odskočila většina členů Vlčí smečky, která se zúčastnila Atleticé středy v Uherském Hradišti. Kontrolních závodů se nezúčastnil jen Zdeněk STROMŠÍK, který měl dopoledne poslední trénik před odletem na Světovou univerziádu v Tai-pei a pro drobnou zdravotní indispozici vynechala start i Majuška ŠIMLOVIČOVÁ.

Nejvíc vytížení byli kluci David CÉSAR a Honza VÁCHA, kteří v půlhodinovém intervalu  absolovovali běh na 60 m, 150 m a 300 m.  Na šedesátce byl úspěšnější Honza, který zvítězil časem 7,11 s a v juniorských průběžných  tabulkách se zařadil na 2. místo za Honzu Trafinu 7,08 s a setinu před Štěpána Hampla. David po horší startovní reakci doběhl na 3. místě v čase 7,21 s , tedy 2 setiny za svým týden starým osobákem.

Na stopadesátce si kluci pořadí vyměnili, když David zvítězil mohutným závěrem, Oba dva dosáhli velice pěkných časů, které by byli novými osobními rekordy, vítr tentokrát vál ovšem silněji než povolují pravidla. David zvítězil časem 16,32 s na druhém místě doběhl s 7 setinovou ztrátou na Davida Honza VÁCHA , 3. místo v hezkém souboji bral domácí Erik Jelínek (16.54 s).

Na třístovce se oba borci museli poprat s protivětrem na protilehlé rovince, což ovlivnilo i výsledné časy. David 35,24 s a Honza 36.48 s.

V ženské kategorii jsme přihlásili 5 děvčat, včetně těch nejmladších , hoky zvolily ovšem kombinaci jen 2 disciplín , tedy 60 m a 150 m. Oba dva běhy byly ovšem ovlivněny silným větrem, Na šedesátce vál o síle 2.2 m/s, na stopadesátce ještě o něco silněji. Kačka VÁVROVÁ po včerejším náročném tréninku běžela 7,76 s a 18,32 s, Štěpánka KOLÁŘOVÁ běžela 8,01 s a 18,57 s, radost mi udělala Adrianka FORNŮSKOVÁ solidními časy 8,06 s a 19,17 s, přičemž ten ze stopadesátky by byl jejím novým osobním rekordem, nebýt neregulérné větrné podpory.

Po zarnění se pomalu dostává do jarní formy Terezka SKLENÁŘOVÁ, dnes 8,49 s a 20,34 s a Barča JELÍNKOVÁ po dovolené v Chorvatsku se které se tento týden vrátila "jede" ještě v "prázdninovém režimu" a časy 8.62 s a 20.79 s jsou dalece za jejímy možnostmi...