Petr Garabík překonal na tradičním žákovském mítinku Velikonoční hala 2009 v Jablonci nad Nisou osobní rekord na 60 m !!

V sobotu 4.4.2009 se za překrásného počasí konal v atletické Corny aréně tradiční žákovský mítink Velikonoční hala 2009, jako poslední závod v hale před zahájením letní atletické sezony venku.

Skupinu Martyho andílků reprezentoval pouze Petr Garabík a to hned ve třech disciplínách:

Skok do výšky

Petr předvedl sice technicky ne moc vydařené skoky ale o to více bojovnosti. Poté co zdolal 157 cm a zůstal v soutěži sám, přešel rovnou k útoku na osobní rekord a nechal si nastavit 163 cm. Bohužel i přesto, že poslední, třetí pokus byl celkem nadějný, nepodařilo se nám osobní rekord překonat. Petr však zvítězil.

60 m

Na trati 60 nastupoval Petr se soupeři, kteří byli prakticky všichni minimálně o rok starší. Na ty nestačil, avšak přesto si více jako jednu desetinu vylepšil osobák na tomto nejkratším sprintu na solidních 8,10. A to start nebyl ani zdaleka ideální.

300 m

Nakonec Petr předvedl velice hezký souboj s lIbereckým Cíchou o vítězství na jeho oblíbené trati 300 m. Na staršího soupeře nestačil, Petr se však na dvě desetiny přiblížil osobnímu rekordu a za hezkých 40,72 bral druhé místo.

Blahopřejeme !!

Celkově byly závody velmi zdařilé a účastnilo se jich téměř 150 dětí od nejmladších elévů až po starší žáky.

Pro náš web celé závody zaznamenal na dědeček Amči - pan Prskavec - náš dvorní fotograf.