Nymburk 2012

Od čtvrtka do neděle se Sportovní středisko Nymburk stalo místem pobytu pro tradiční podzimní soustředění Atletiky s radostí. Jak skupina Hradišťských vlčáků tak andílci z Jablonce přijeli do oblíbených míst v Polabí za podzimní dřinou, která mnohdy rozhoduje o sportovních úspěších v blížící se halové sezoně.

V naší přípravě dominuje stále kondice, ovšem pomalu se už objevují prvky speciální a a oba trenéři byli zvědavi jak jejich svěřenci budou reagovat na nové specialitky, které pro letošní podzim na své svěřence připravili. Například  spojované Abecedy dostaly mnohé svěřence do kolen.

Ovšem Mladé Pušky, Zdeněk Stromšík a Linda Mejsříková se nedali zahanbit. Jejich výkony trenéry potěšily. Také skokani a překážkáři nelenili VojtaTruhlář a Klára Michalská předváděli v posilovně i při odrazech opravdu hezké kousky.

Poslední trénink a úseky které absolvovaly i mladé adeptky atletiky - Simča Sedláčková a Kačka Vávrová trenéra Vlčka přímo nadchly.

Skvělá strava, dostatek regenerace ve výřivce či v sauně a výborné tréninkové podmínky to jsou důvody proč Sportovní centrum Nymburk volíme často jako místo pro naše soustředění.

Jediným stínem na jinak velmi vydařeném soustředění bylo drobné zranění Vaška Vlčka hned první den pobytu. Kdy si přifrekvenčních cvičeních přivodil výron na malíkové straně chodidla. Vašek odjel hned druhý den domů a podrobil se vyšetření u lékařů v Uhreském Hradišti. Vyšetření naštěstí neprokázalo zásadní trauma. A tak věříme, že Vašek bude brzy zpět v plné tréninkové zátěži.

V polovině prosince vyráží část Atletiky s radostí na Kanárský ostrov Maspalomas k dalšímu soustředění ze kterého se vrátíme těsně před Vánocemi. Soustředění bude probíhat v osvědčené destinaci, kde byli vlčáci z Hradiště již vloni. Tato místa se osvědčila a letos se tak vrátíme zpět, včetně Klárky Michalské, která bude ve Španělsku pilovat svou skokanskou a překážkářskou formu.

Máme za sebou Nymburk, nyní nás čeká trochu odpočinkovější týden a jdeme do další tvrdé práce.

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved