Atletika s radostí zamířila na jih ......

Jižně a ještě jižněji se vypravyli členové sdružení "Atletiky s radostí", aby na osvědčených a prověřených místech odstartovali závěrečnou část přípravy na hlavní sezonu. Zatímco Zdeněk Stromšík a já jsme tradičně zamířili na reprezntační kemp do maďarského Debrecenu už potřetí, Tomáš Boček v roli samoplátce je tu s námi poprvé. Naopak Vašek Vlček po dvou letech strávených v Maďarsku se letos znovu podívá do italského přímořského střediska San Benedetto del Tronto, kde byl naposled před třemi lety. Ale Václav zde nebude zdaleka sám....

Do Itálie  z Uherského Hradiště pod vedením Martina Michalského odjely i poprvé Kačka Vávrová a Blanka Španělová, Simča Sedláčková tady byla už vloni a nemohla si zdejší pobyt vynachválit. Z Jablonce odjela i nadějná půlkařka Linda Mejstříková a také mladé pušky: Valeryi Hres, Tomáš Dostrašil, Vojta Karásek a Ondřej Rapp. Jeho sestru, úspěšnou dálkařku Annu Marii, čeká v letošním roce maturita, stejně jako nejlepší českou juniorskou  trojskokanku Klárku Michalskou a tak obě holky daly letos přednost přípravě k důležité zkoušce z dospělosti a v Benedettu je oproti minulým, letům nepotkáte. Doma v Jablonci zústal i Dominik Žižka, z Moravy pak neodcestovali ještě Tom Vondráček (maturita), Tomáš Daněk (studijní povinnosti) a bohužel i Barunka Ohnoutková, která sice na soustředění do Itálie přihlášena byla, ale na poslední chvíli onemocněla a k její velké lítosti musela nakonec zůstat doma.

Věřme tedy, že se všem jmenovaným ať už v Maďarsku, Itálii, nebo doma v Jablonci či Uherském Hradišti závěřečná příprava vydaří a již v květnu při prvních startech přetaví náročnou přípravu posledních měsíců, v nějaký vynikající výsledek.

 

J.V. Debrecen 13.4.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved