"Sever" míří tradičně do Benedetta, "jih" do katalánské Calelly !!

Již tento víkend se atleti a atletky sdružení "ATLETIKA S RADOSTÍ" dočkají a konečně můžou doufat, že si po předlouhé letošní zimě, budou moci zaběhat v tretrách a jen tak  v tílku. K závěrečné fázi přípravy totiž míří  na jih Evropy... Atleti z Jablonce tradičně do přímořského letoviska San Benedetto del Tronto, atleti z Hradiště zamíří společně s juniorskou a dorosteneckou reprezentací do ještě vzdálenější španělské Calelly.   

Trenér Martin Michalský, který nedá na osvědčenou přípravu na italském jihu dopustit se vypraví do Benedetta už pošesté  a tentokrát s celou skupinou v čele s druhou nejlepší trojskokanskou České republiky Klárkou Michalskou. Velké penzum práce bude chtít pod italským sluncem odpracovat jistě i juniorská  halová mistryně z půlky LInda Mejstříková a zcela určitě se od holek nebou chtít zahanbit "mladé pušky" Tomáš Dostrašil, Valeryi Hraes a Vojtěch Karásek....

Do španělské Callely, kde se koná reprezentační kemp obdrželi pozvánku Zdeněk Stromšík  a trenér (JV) v roli samoplátců odcestují - žákovská halová mistryně v běhu na 60 m Kateřina Vávrová, dorostenka Simča Sedláčková a Vašek Vlček. Doma tak zůstanou a podle plánu budou trénovat jen letošní maturanti Tomáš Boček a nový člen skupiny Jirka Burda.  Zdenda a Kačka se Simčou se už nemůžou dočkat až poprvé obují tretry a absolovují první opravdu rychlostní trénink. Do dnešního dne jsme k tomu neměli příležitost.... Vašek, který letos vynechal halu a naběhal takové množství úseků zaměřených na tempovou vytrvalost i v oblasti ANP jako nikdy předtím, bude v příznivých klimatických podmínkách muset absolovovat těžké a náročné tréninky v oblasti speciální vytrvalosti..

Pevně věřím, že se nám obě soustředění vydaří a my už při květnových prvních startech navážeme na výborné výsledky, kterých jsme dosahovali  v halové sezóně.

J.V. 8.4.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved