MČR dospělých klepe na dveře....

Již jen několik hodin zbývá do slavnostního zahájení domácího šampionátu dospělých. Brněnští oraganizátoři si dali letos s přípravou této vrcholné akce domácí sezony opravdu velkou práci a tak by si jistě za své úsilí zasloužili o víkendu výrazně lepší počasí, než to, které momentálně na Moravě vládne. Vytrvalý déšť a značné ochlazení atletům a atletkám moc nepřeje, ale i tak jsem si jist, že na "Palačáku" bude o víkendu vidět skvělá atletika.

Do moravské metropole se chystají mimo dvou trenérů Martina Michalského a Jaroslava Vlčka i 4 členové sdružení pod hlavičkou "Atletika s radostí". Z Jablonce nad Nisou už jsou v Brně přítomny naše úspěšné reprezentantky z Osijeku Klára Michalská a Anna Marie Rappová. Ty v Brně zůstaly již při svém návratu z Chorvatska a díky obětavosti pana Sečkáře, je o ně v Brně jistě výborně postaráno. Holky si svou premiéru startu na MČR dospělých odbyly už při letošní hale, pro Zdendu Stromšíka a Toma Bočka to však v Brně bude o tomto víkendu poprvé....

Amča byla technickým delegátem vybrána ke startům na nejkratší sprinterské trati a v dálce, Klárka bude usilovat o co nejlepší výsledek v trojskoku a na 100 m překážek. Zdena společně s Tomášem změří síly s českou sprinterskou špičkou na stometrové trati a možná poběží i štafetu, Tom pak má ještě šanci být technickým delegátem dovybrán na čtyřstovku, kde byl zatím prvním nepostupujícím.

Chci věřit, že se umoudří i počasí a všem do bojů, které naše mladé atletky a atlety čekají DRŽÍME PALCE !!!

J.V. 1.7.2011

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved