Pod majestátnými horskými štíty našich bývalých jediných velehor probíhá v těchto dnech příprava 2 atletek z Jablonce nad NIsou a 4 atletů z Uherského Hradiště. MImo členů ASR se tu s námi společně připravuje i svěřenec Zbyňka Chlumeckého a účastník MSJ v Barceloně, vynikající juniorský dálkař s osobním rekordem 771 cm (!!) Radek JUŠKA. Trenéři Martin MIchalský a Jaroslav Vlček tak mají na starost 7atletů. Ze severu Čech přijely do Tater dvě letošní mistryně republiky trojskokanka Klárka MIchalská a půlkařka Linda Mejstříková,  z UHerského Hradiště pak nemohli chybět Vašek Vlček, Zdeněk Stromšík a dvojice žaček Simča Sedláčková a Kačka Vávrová.  No a knim se přidal výše zmíněný Radek Juška. 

Již od prvních tréninků bylo vidět, že všichni přítomní dobře ví, čeho chtějí v sezoně příštího roku dosáhnout a tak u všech je vidět profesionální přístup a nsazení. Takové zaujetí  oceňují zejména i oba trenéři a trenérská práce pak těší dvojnásobně. 

Ubytovaní jsme ve skvělém prostředí penzionu Pleso v bezprostřední blízkosti jezera s milou obssluhou, nechybí malý wellnes se saunou a vířivkou. A protože jsme jedinými obyvateli malého penzionku, cítíme se tady opravdu jako doma.

Po úvodním dnu, kdy se dopolední i odpolední tréninky odehrávaly v okolí jezera, nás dnes čeká celodení tůra v horském terénu s převýšením téměř 1000 výškových metrů. Probudili jsme se do nádherného jasného rána, obloha je jako vymetená a tak by nám  nemělo nic zbránit v přechodu Bystrého sedla, které leží ve výšce 2 300 m nad mořem .

 

J.V. 8.10.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved