ČAS oznámil nominaci na MU juniorů....

Dnes byla zveřejněna nominace ne MU juniorů, které se koná ve Slovinsku již tuto sobotu. Naše atletické sdružení "Atletika s radostí" bude znovu u toho a to v silné sestavě. Nominační dopisy obdrželi z řad závodníků: z Jablonce  tyto závodnice Anna Marie Rappová a Klárka Michalská, z Uherského Hradiště pak Zdeněk Stromšík a v roli  trenérského doprovodu pak moje maličkost, která bude mít na starosti nejen vlastní svěřence sdružení, ale bude dozorovat i ostatní sprintery reprezentujíci Českou republiku.

Amča RAPPOVÁ, která od žákovských let až po tu juniorskou nevynechala jedno jediné mezistátní utkání (!!) se představí ve skoku dalekém a jistě bude chtít v silné konkurenci výrazně posunout své letošní maximum. Amča, která již má po úspěšně po maturitní zkoušce a taktéž byla přijata na lékařskou fakultu se tak může nyní plně koncentrovat  a hlavně s čistou hlavou jen na atletiku :-)

Neméně úspěšná byla ve školních povinnostech také současná nejlepší česká juniorská trojskokanka Klárka MICHALSKÁ. Také ona složila úspěšně zkoušku z dospělosti i ona již je přijata na vysokou školu. Klárce chybí na limit k vysněné účasti na MSJ v Barceloně již jen pouhých 26 cm a to v trojskoku opravdu není mnoho.... Uvolněná Klára, oproštěná od školních povinností se pokusí o atak na limit jistě již ve Slovenj Gradec...

To Zdeněk STROMŠÍK si starosti dělat nemusí. Maturitu má až za 2 roky a účast na MSJ v Barceloně má také již zajištěnou. I po víkendu pořád ještě druhý nejrychlejší muž České republiky se tak může koncentrovat na stometrové trati a ve štafetě, kam byl nominován jen a jen na výkon. Jistě by se rád pokusil o podobný výsledek jako při MU dorostu před dvěma lety, kdy zvítězil na obou sprinterských tratích i ve štafetě.

Přejme tedy našim úspěšným reprezentantům ďo bojů, které je čekají HODNĚ ŠTĚSTÍ !!

J.V. 3.6.2012

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved