Všechna děvčata chtějí být krásná a půvabná a mezi sportovkyněmi tomu není jinak.

Na závodní dráze není našich i světových atletických stadionů tomu není jinak.

Atletky umí zaujmout nejen svými výkony na dráze či na sektoru. Mnohdy vzbudí pozornost již při svém příchodu na sektor. Příkladem může být například ruská dálkařka , která svého půvabu umí využít i pro propagaci módního zboží.

Atletky Atletiky s radostí si s půvabem ruské krásky rozhodně nezadají. Mnohdy také pro zdůraznění své krásy používají šperků a ozdob nejlepšího mezi výrobci firmy .

Například Linda Mejstříková si již vyzkoušela jaké to je stát před objektivem fotografa a pózovat. Velmi zdařilé fotografie jsme již mohli vidět - snad jen pro připomenutí se podívejte do fotogalerie.

, která je mezi největšími výrobci stříbrných šperků dekorovaných v ČR, se podílí svými cenami také při některých atletických závodech v České republice. Závodnice si pak ze stupně vítězů odnáší odměnu, která je pro ně zajímavější než sada skleniček, kterou mnohdy získají.

S těmito dokazují naše děvčata, že atletika je krásný sport a atletky jsou ozdobou našich stadionů. Linda Mejstříková, Klára Michalská, Amča Rappová, Simča Sedláčková, Blanka Španělová či Katka Vávrová jsou nejen rychlé a silné - jsou i krásnými dívkami, které na stadionech potěší oko nejednoho diváka atletiky.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved