Před soustředěním v Tunisu, ještě na skok do Nymburku ....

V Česku začíná pěkně přituhovat a tak mnozí z nás už pošílhávají po kalendáři a odpočítávají dny, kdy stejně jako v loňském roce vyrazíme na sever Afriky do tuniského Sousse. Tam momentálně panují teploty stále nad 20 C a situace by se neměla výrazně změnit ani za 3 týdny, kdy budeme odlétat.

Nyní nás ale ještě čeká tradiční pobyt v nymburském sportovním centru, kam vyrazí v hojném počtu obě spřízněné skupiny z Uherského Hradiště i Jablonce nad Nisou. Již zítra odpoledne začnou ukrajovat své dávky pod mým vedením Zdenda Stromšík, Vašek Vlček a Tomáš Boček, ostatní včetně coache Martina Michalského dorazí o den později. Ve stejném termínu se bude v Nymburku připravovat i skupina Zdeňka Rakowského, tak  určitě dojde i k nějakému tomu večernímu prestižnímu turnaji,  ve volejbale či ve floorbale, tak jako tomu bylo i letech v minulých ... :-)

Nymburským soustředěním ukončíme náročnou 6 týdenní  přípravu  zaměřenou zejména na rozvoj kondice, kterou jsme letos zvládli i díky příznivým klimatickým podmínkám, v objemech jako nikdy předtím a tak můžeme v následujících dnech, kdy už půjdeme do síly a větší kvality stavět na pevných základech.

J.V. 14.11.2011

 

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved