BEZ FRÁZÍ - ZDENĚK STROMŠÍK

Ostrava:  Další příběh projektu Bez frází poskytl nejrychlejší Čech ZDENĚK STROMŠÍK. V poutavém příběhu vám vysvětlí proč žije i nežije v černobílém světě a zda je možné, aby jednou zaběhl na stovce čas, který bude začínat 9. :)

více »
Akadamické MČR - 1.den

Brno: První den Akademického MČR získala jediná naše zástupkyně Štěpánka KOLÁŘOVÁ  2 bronzové medaile a jednu"bramborovou"

více »
ČESKÝ TÝM POSTOUPIL V MINSKU DO FINÁLE !!!!

Minsk: Český tým na Evropských hrách v Minsku postoupil do pátečního finále, mezi 6 nejlepších týmů. Velkou zásluhu na tom má i Zdeněk STROMŠÍK , který v běloruské metropoli už podruhé při svém vystoupení zvítězil.

více »
MINSK - EVROPSKÉ HRY I.

Minsk: Na 2. Evropských hrách v běloruském Minsku utekla Zdeňkovi STROMŠÍKOVI medaile doslova mezi prsty  a v celkovém pořadí v běhu na 100 m skončil stejně jako na MEJ v Rieti. Domů si odveze za 4. místo bramborovou medaili...

více »
Akademické MČR - den 2.

Brno : Štěpánka KOLÁŘOVÁ navázala v Brně na úspěšný včerejší den a dnes získala na rozpáleném mondu svůj první titul Akademické mistryně ČR.

více »
Uherské Hradiště - 3. kolo I.ligy

Uherské Hradiště: Na stadionu, kde jsme se dlouhá léta připravovali proběhlo 3. kolo první ligy. Honza s Milanem bojovli o ligové body , Štěpánka s Ádou testovaly svou formu před Akademickým MČR a MČR dororstu a juniorů, které na nás čekají v příštím týdnu.

více »
MINSK - EVROPSKÉ HRY II

Minsk: Dnes pokračují atletické soutěže na Evropských hrách v Minsku semifinálovými souboji. Česká reprezentace, v jejímž středu nechybí Zdeněk STROMŠÍK, nastoupí ve 20:00 hod na stadionu Dynama proti celkům Ruska, Itálie, Španělska, Maďarska a domácího Běloruska.

více »
Zdeněk STROMŠÍK přistál v Minsku !!

Minsk: Na své prvni Evropské hry do běloruského Minsku dnes brzy ráno odcestovala vládním speciálem česká atletická výprava. Mezi nominovanými 21 atlety nemohl chybět Zdeněk STROMŠÍK, který již  v neděli zaklekne do startovních bloků závodu na 100 m.