Atleti a modeling.....

Tak toto slovní spojení, určitě není od věci. Atletky a atleti se svými tvrdým tréninkem vypracovanými postavami se stali nejednou objektem profesionálních fotografů. Namátkou vzpomeňme jen duklácký kalendář Jana Saudka, či odvážnější umělecké akty, které před lety nafotili atleti pražského Olympu. Jako modlelka by se jistě uživila i pohledná čtvrtkařka Denisa Rosolová, která pózovala mimojiné pro web X man a výborný desetibojař ze skupiny Luďka Svobody - Josef Karas  dokonce získal v roce 2010 v Jižní Korei v prestižní soutěži mužských modelů Mister World vynikající 2. místo,  tretry pověsil na hřebík a dál se věnuje už jen profesionálnímu modelingu....

Ani členové sdružení Atletiky s radostí nechtějí stát v tomto oboru stranou a také jim se naskytla příležitost nafotit pro uherskohradištský akvapark sérii reklamních fotek, které slouží k propagaci tohoto vodního ráje. A tak se líbivé tváře a propracovaná těla Barborky Ohnoutkové, Radka Hrabince (členové Atletiky s radostí) Lukáše Dacíka (bývalého člena) a další bývalé uherskohradištské atletky Zuzky Klementové objevují na sérii letáků, plakátů, brožur a spotů tohoto zařízení sloužíci k regeneraci unaveného organismu,  nejen nás Hradišťáků. A že to tam všem 4 moc sluší, dokazuje i série fotografií, uveřejněná v tomto článku. Otázkou zůstává, zda se příkladem mladých nechají inspirovat i oba trenéři, kterým by odlehčovácí kůra moc a moc prospěla....... :-)

Mimochodem hradištský akvapark, který sousedí v bezprostřední blízkosti atletického stadionu, otevřel své brány v roce 2010 a patří v České republice ke špičkovým zařízením svého druhu.Vnitřní areál akvaparku je rozdělen do 3 zón, ta první je s 25 metrovým bazénem zaměřena na kondiční plavání, druhá nabízí vodní radovánky jako plavání v "proudu divoké řeky", jízdu na tobogánech, různé vodní chrliče a vodní perličky, včetně celoročně vyhřívaného výplavového bazénu. Pro nás atlety je asi nejzajímavější zóna číslo 3, kde najdete celkem 4 sauny, finskou, balnárium, tureckou lázeň a také lázeň bylinnou. Nechybí slaná výřivka ani příjemná odpočívárna. Za úplatu navíc vám zkušený masérský tým poskytne uvolňující relaxační masáže. O regeneraci sil po náročných trénincích tedy mají hradištští atleti dobře postaráno.

J.V. 21.1.2011

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved