Atletická sezóna ještě zdaleka nekončí......

Ostravským vydařeným MČR mužů a žen vstoupila atletická sezóna 2014 do své druhé poloviny. Pojďme si nastínit co na jednotlivé členy "Vlčí smečky" čeká v následujících týdnech ??

Do poslední chvíle se čekalo, zda se Zdeňkovi STROMŠÍKOVI podaří splnit vytoužený limit na ME ve švýcarském Curychu, které začne již v úterý 12.8.2014 Dobře jsme věděli, že to po zranění v úvodu sezony nebude vůbec jednoduché a odpověď již také známe.Zdeněk se do jedné z nejbohatších zem světa tentokrát nepodívá, i když k tomu neměl zase až tak daleko. Při nulové větrné podpoře zaostal za požadovaným limitem o 18setin sekundy, ale při troše štěstí, větrné podpoře na hranici regulí a lepší startovní reakci, by požadovaný limit asi padl (viz "sprinterský kalkulátor

Tím, že se Zdeněk do Švýcarska nepodívá, se vyřešila i tajenka, jak bude vypadat jeho zaměření v následujícících týdnech. Po krátkém 3 denním odpočinku nastoupil společně s ostaními dvoutýdennní mikrocyklus., přičemž se jedná o poslední možnost  trochu "přitrénovat" před nejdůležitějšími závody druhé poloviny sezony.

Již tuto sobotu odcestuje kompletní "Vlčí smečka" do oblíbeného sportovního centra v Nymburce.Tentokrát odjíždíme v plné sestavě a tak se budeme muset přesunout hned dvěma auty. Dlouho v Polabí však nepobudeme (v plánu máme 9-10 tréninkových jednotek) a už v sobotu 16.8. bychom se měli představit na startu VC v nedalekém Zlíně, kde by si svou letošní premiéru po vleklém zranění, měla odbýt i žákovská halová mistryně Slovenska Majka ŠIMLOVIČOVÁ !!!

V pondělí odcestuje "pánská společnost" na pozvání do chodských Domažlic, Zdenda tam jede obhajovat loňské memoriálové vítězství, Adam s Vaškem se představí na třístovce. O 4 dny později se postaví na start zase pro změnu děvčata, na které čeká ligové kolo v Břeclavi a poslední srpnový víkend odcestujeme do Jablonce, kde by se  měli představit Zdeněk STROMŠÍK, kerý obhajuje loňské zlato, Vašek VLČEK by atakovat osobní rekord na čtyřstovce, Kačka VÁVROVÁ by se měla ukázat na obou sprinterských tratích a zda odcestuje na sever Čech i Simona SEDLÁČKOVÁ naznačí teprve první srpnové starty.

No a o tom jak to bude vypadat v září, kdy k vrcholům budou patřit zcela bezpochyby oba žákovské národní šampionáty, kde Plzni i v Nových zámcích, budeme mít své "žhavá želízka" - Štěpánku KOLÁŘOVOU a Majku ŠIMLOVIČOVOU, zase příště.

P.S. Na fotkách uvěřejněných níže, se můžete přesvědčit, že ani o prázdninách nezahálíme ale nevynecháváme ani "oblíbené" kopečky v krásných lesích chřibských Chabaní :).

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved