Členy ASR čeká nabitý program !!!! 

Atletická sezóna nabírá na obrátkách a  na nás v příštích dnech čeká řadá závodů, kde by jsme měli opět usilovat o co nejlepší výsledek. Již zítra se v Olomouci představi na tzv Malé ceně Olomouce Kačka VÁVROVÁ v běhu na 60 m. Kačce se v loňském roce v Olomouci dařilo, skončila na druhém místě za olomouckou atletkou ze stáje Zdeňka Rakowského - Luckou Zlatníkovou, letos by ráda pro sebe urvala palmu vítězství a také by ráda běžela pod 8,00 s. Zatím Kačka šla jen jeden závod, krajské přebory na domácím ovále a v silném protivětru 2,6 m/s dosáhla času 8,05 s.

O několik hodin později se na start čtvrtky postaví Vašek VLČEK.  . Václav, který bude mít už za sebou písemné maturitní zkoušky by rád zaútočil v silné konkurenci extraligového mítinku na svůj osobní rekord a atakoval hranici pro udělení "mistrovské třídy" na této distanci.

V sobotu budeme bojovat hned na dvou frontách. Kateřina již v pátek odcestuje do Svitav, kde se sejde český reprezentační mládežnický výběr. V sobotu se v tomto malebném východočeském městečku koná mezinárodní mítink "Olympic Hopes" a Kačka poprvé oblékne reprezentační dres a jistě bude  chtít při svém premiérovém reprezentačním startu, znovu vylepšit svá osobní maxima na tratích 100  a 200 metrů.

Na severu Moravy v Třinci bude o tituly přeborníků Moravy a Slezska  usilovat kompletní celý zbytek týmu, tedy Zdeněk STROMŠÍK, Vašek VLČEK, Tomáš BOČEK, Simča SEDLÁČKOVÁ a poprvé se na mistrovské distanci letos představí i Jirka BURDA. Třinecký ovál je tradičně hodně rychlý a my budeme jen bedlivě sledovat předpověď počasí a na jejím základě se přihlásíme i k jednotlivým disciplínám.

Hodně rychlý povrch je také brněnské mondo na stadionu Pod Palackého vrchem. Tady se v úterý koná pod záštitou prímatora města a hejtmana Jihomorovského kraje mítink "Velká cena Brna". Zejména sprinteři se těší na "modrý bazén", který už nejednou pomohl atletů a atletkám k velmi rychlým časům. 

Ve stejný den pak bude Kačka pomáhat žákovskému týmu v 1. kole soutěže družstev v Šumperku. Starší žačky Uherského Hradiště letos maj silný tým, který se netají svou ambicí postpupit po letech opět do celostátního finále.

No a v následující sezoně čeká na mužskou část osazenstva start v 1. kole znovunabyté 1. ligy, která se koná v nedalekém Hodoníně, ženy čeká závod 2. ligy na domácím stadionu a o den později odcestuje ještě Kačka se Simčou do videňského Schwechatu, kde se koná tradiční mezinárodní mítink Franze Schustera..

Tak to je vskutku a doslova nabitý program členů hradištské skupiny sdružených pod hlavičkou ATLETIKY S RADOSTÍ. Přejmě našim atletkám a atletům štěstí na počasí a pevné zdraví. Formu již mají a ti co ji nemají ještě úplně "vybroušenou", tak v příštích 10 dnech budou mít dostatek příležitostí ukázat, že už je tomu jinak. 

J.V. 7.5.2013

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved