Štěpánka táhla středoškolačky ze "Staráku" k přesvědčivému vítězství !!!!!!

První podzimní den byl na hradištském stadionu vyhrazen krajskému kolu populární středoškolské soutěže CORNY.  V kategorii dívek potřetí za sebou zvítězil tým Střední odborné školy a gymnázia ve Starém Městě, kterému se podařilo zacelit ztráty po Kateřině VÁVROVÉ (přestup na jinou školu) a Majce ŠIMLOVIČOVÉ (rekonvalescence po zranění) a dokázal zvítězit před gymnazistkami ze sousedního Zlína o téměř 1000 (!!( bodů). K zisku vynikajících 8 801 bodů nejvíce přispěla Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která zvítězila v běhu na 60 i 200 m a také byla finišmankou vítězné štafety !!! Štěpánka tak se ziskem 1708 bodů, byla nejúspěšnější závodnicí z celého startovního pole !!!

Tým dívek ze Starého Města, který v loňském roce úspěšně reprezentoval Českou republiku na MS středních škol , tzv. Jean Humbert cupu v činském Wuhanu, předvedl opět vynikající výsledek. I bez tradičních opor (Vávrová, Šimlovičová) dokázal navázat na výsledky z minulých let a v krajském kole si počínal více než suveréně. Neformální kapitánka týmu Štěpánka KOLÁŘOVÁ, byla týmu složeném veskrze z atletek a fotbalistek opravdovou oporou. Nejdříve zvítězila v běhu na 60 m v letošním nejlepším čase 7,95 s a to jí a jejímu týmu vyneslo 864 bodů. Na dvoustovce pak zcela osamocena zaběhla výborných 25,47 s a za to byl zisk 844 bodů.. Třetí vítězství pak přidala jako finišmanka medlay relay štafety, která běžela ve složení Molková, Suchánková, Resslerová, KOLÁŘOVÁ a za čas 2:24,69 min byly děvčata odměněna 1051 body !!!

Štěpánce, která na podzim běhá v obdivuhodné formě se tak sezóna hodně protáhla, poněvadž celostátní finále v Břeclavi se koná až 11. října (!!) a to už většina skupiny bude v plné přípravě na nadcházející sezónu 2017 !!!!