S střídavými úspěchy jsme si vedli na další halové středě..

Prakticky všichni Martyho andílci až na Tomáše Dostrašila se postavili na start při halové středě.

Tradičně první disciplínou byly sprinty na nejkratších překážkách. Klára Michalská nastupovala po velice vydařeném včerejším tréninku s předsevzetím běžet pod 9,50. Technika sice nebyla tak dobrá jako včera, avšak nakonec nový osobní rekord 9,39 znamená posun v tabulkách do první desítky. Spokojenost zavládla zvláště vzhledem k faktu, že problematické stehno jsme již vůbec necítili a zranění je tak zažehnáno.

Klára pak nastoupila ještě na 60 metrů hladkých, kde však časem 8,54 za svým osobním rekordem daleko zaostala.

Gratuluji k osobnímu rekordu na překážkách !.

Jako další přišla na start Anna-Marie Rappová. Amča natupovala po dobraných antibiotikách a proleženém víkendu a nevěděli jsme přesně co s námi předcházející nemoc provedla. I přes náročný včerejší trénik plný amortizačních odrazů se Amča pustila do souboje s časem velmi pěkně. Výborný start (asi zatím nejlepší letos v hale) a ke konci již trošku docházely síly. Nakonec čas 7,92 nedaleko letošního nejlepšího výkonu mně velmi potěšil. Amča v tomto běhu uspěla i v souboji se skvělou libereckou sprinterkou Martou Chabrovou, kterou porazila o jednu malinkou setinu vteřiny.

Dalším osobním rekordem na trati 60 metrů se mohou pochlubit Filip Spura - nově 7,41 a Ondřej Rapp - nyní 8,45. Gratuluji !

Ostaní andílci běželi takto: Martin Černák 7,46 Dominik Žižka 7,63  a Vojta Karásek  8,25 - na Dominikovi i Vojtovi bylo vidět úbytek sil po prodělané nemoci.

Následoval testovací běh na 300 metrů.

Zde slaví nový absolutní osobní rekord Ondřej Rapp (dnes dva starty a dva osobní rekordy - gratulace) v čase 46,36.

Dominik Žižka pak 38,29 a Filip Spura 38,27.

Nakonec ten nejhodnotnější výkon věčera v podání andílků.

Martin Černák byť po dlouhé nemoci (14 dní v teplotách) zaklekl do poprvé do bloků na trati 400 metrů. Tuto specifickou, náročnou ale přesto krásnou trať se Martin rozhodl vyzkoušet v souvislosti s uvažovaným startem na této trati při Mistrovství republiky dorostu.

Martin opět ukázal jaký je bojovník a jaký je ho potenciál. Byť tuto trať běžel poprvé nebál se a první dvoustovku doslova napálil za 23,8 na metě třista metrů byl za 37,5 a v cíli pak finišoval v čase 52,30.

Martin tak ukázal, že na tuto trať má a jeho ambice na Mistrovství republiky nebudou malé. Do mistrovství zbývají ještě skoro tři týdny a tak se na to můžeme připravit.

Martinovi k ustanovujícímu osobnímu rekordu blahopřeji !

Nyní nás čeká ještě jeden start na příští halové středě a pak již Mistrovství, kde se budeme chtít předvést v nejlepším světle.

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved