Jak se naklonovat ???

Takovou otázku si občas položí každý trenér, kterému svěřenci závodí ve stejný čas na odlišných místech. Přesně to postihlo tento víkednd mou maličkost a kdybych se rozkrájel nemůžu být všude. Naklonovat ani teleporotvat se zkrátka neumím.

Tak pojďme se podívat, kde všude budou členové "Vlčí smečky" závodit. 

HONZA VÁCHA se připravuje ke svéu reprezentačnímu startu v Brně, kde se koná dorostenecké mezistátko za účasti týmů Česka, Slovenska, Maďarska a Slovinska. Honza poběží stovku, kterou letos už běžel za 10,88 s (s větrem dokonce 10,79) a tímto časem nejenže splnil limit na ME do 17 let, které se koná v Tbillisi, ale  jeho jméno se poprvé objevuje mezi nejlepší třicítkou neredukovaného pořadí evropských dorostenců. V redukci (pouze 2 závodníci z jedné země) je dokonce 18. nejrychlejším dorostencem Evropy !!! Tak mu držme palce, ať se mu jeho reprezentační premiéra na mezistátku vydaří, brněnské mondo může být hodně rychlé.

Rychlý bývá i ovál, kde se koná 3. kolo 1. národní ligy mužů a žen. Do Třince jezdíme rádi a často se vracíme z města oceli s osobáky. Navíc se tu letos koná MČR dorostenců a juniorů, tak to pro Štěpánku KOLÁŘOVOU a Kačku VÁVROVOU bude vynikající generálka před domácím mládežnickým šampionátem který se koná již za 2 týdny. Obě "Vlčice" poběží 100 i 200 metrů a pokud počsaí vydrží a bude atletům nakloněno, můžeme očekávat velice kvalitní výsledky.

V Třinci poběží i mimo bodování Zdeněk STROMŠÍK. Ten se  po drobné svalové indispozici  postaví po 2 týdnech opět na start. Pokusí se přiblížit limitu opravňující jej ke startu na ME v Amsterdamu a zatím mu na něj chybí 1 desetina sekundy. V neděli se přesune do Kolína, kde se bude pokoušet společně se svými kolegy z reprezentační štafety o totéž.

V Kolíně, v dresu Vítkovic poběží náročnou kombinaci 400,200 metrů David CÉSAR, který se každým startem posouvá blíž a blíž ke svým osobákům. I David by rád, týden před MČR v Táboře, své letošní časy minimálně vylepšil.

No a v neděli bylo z Ostravy do Třince přeloženo Mistrovství Moravy a Slezska, kterého se zúčastní Barunka JELÍNKOVÁ a Adrianka FORNÚSKOVÁ . Obě poběží 60 a 150 metrů a doprovázet jej tam budou rodiče, poněvadž já budu s Davidem a Zdeňkem na extralize v Kolíně. A jak jsem uvedl již v úvodu. Teleportovat ani naklonovat se bohužel neumím......

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved