David setinu za osobákem !!!!

Druhý letošní start se velmi vydařil Davidovi CÉSAROVI !! Ten dnes ve vídeňské aréně Ferry Dusika, běžel v hale čtyřstovku podruhé pod 50 sekund a časem 49,78 s zaostal za svým halovým maximem z roku 2014 o jedinou setinu sekundy !!!! V loňském roce přitom bežel David nejlépe 50,61 s ve Vídni pak běžel nejlépe před 3 lety a dosáh času 50,26 s. Týden před Mistrovstvím Moravy a Slezska je to vynikající zpráva !!!

David nastoupil v 8. z 9 běhů a v něm našel přemožitele jen v Maďaru Tibori Koroknai, který zvítězil v čase 48,85 s, naopak Rakušan Schweiger skončil časem 52,35 s daleko za současně nejlepším čtvrtkařem naší skupiny.

David, který k nám přišel před 2 lety ze skupiny úspěšného trenéra Jiřího Sequenta tak dokazuje, že kvalitní časy se dají běhat i při náročném vysokoškolském studiu a bez možnosti přípravy v hale. V loňské letní sezóně běžel David na MČR 22 osobní rekord 48,75 na na zmiňovaném šampionátu obsadil hezké 4. místo.