Poslední doladění formy před odletem...

Ve sportovním centru, nejen atlety oblíbeného Nymburku si dala sraz část české juniorské reprezentace, před svým odletem do španělské Barcelony, kde se koná letošní mistrovství světa juniorů. Čas do odletu odpočítáváme již téměř na hodiny a není se co divit, vzdyť z ranveje ruzyňského letiště odstartujem již tuto neděli, tedy za pouhé 4 dny.

V Nymburku se sešla fajn parta lidí, včetně kompletní reprezentační štafety, jen Marek Bakalár přijede až dnes. Někteří z nominovaných upřednostnili přípravu v domácích podmínkách, nám tady ale nic nechybí, máme klid pro trénink, zázemí kvalitní regenerace, včetně maséra Miloše Martince a tradičně dobrou stravu. Zvláště pro reprezentační štafetu, která se netají vysokými ambicemi je možnost se společně sejít před vrcholným závodem roku, zvláště důležitá. Máme možnost ještě jednou vypilovat společné seběhávání předávek a dle toho, jak to tady klukům jde, nemusí mít ze svého startu v Barceloně obavy. Pokud předvedou to, co předvádějí na tréninku, výsledek se dostaví.

Zdeněk STROMŠÍK, který se tady připravuje společně s Radkem Povýšilem, Michalem Desenským, Honzou Jirkou a ode dneška i Markem Bakalárem pod mým trenérským vedením, se cítí v pohodě a zdá se že  poletí do katalánské metropole v solidní formě. Také po psychické stránce jsou kluci dobře naladěni, na tréninku je to samý vtípek, včera jsme si zajeli na Černý most  do multiplexu. Já se Zdendou jsem upřednostnil nový film Ridleye Scotta Prometheus (inu na Vetřelci jedničce jsem přece jen vyrůstal) , zbytek týmu se šel podívat jak se povede mužům v černém (MIB) v boji o budoucnost lidstva :-)

Svět byl v obou případech opět na chvíli zachráněn a tak jsme i mohli s klidným vědomím ulehnout do postelí, aby jsme se o několik hodin později  probudili do dalších tréninkového dne....

J.V. 4.8.2012

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved