Spokojenost s umístěním, s časem již méně.....

Na Mistrovství Slovenska dospělých obsadila Mária ŠIMLOVIČOVÁ 7. místo. Cíl a tím byl postup do finále se jí tedy splnit podařilo. Méně již jsme spokojeni s časy, které 16 letá dorostenka v rozběhu i finálovém běhu předvedla.

Postup do 8 členného finále si Majka zajistila 3. místem v rozběhu, když běžela jen těsně pod 8 sekundovou hranici - 7,98 s.  Ve finále ve kterém všechna první 3. místa obsadily závodnice Dukly Bánská Bystrica v pořadí Jana Velďáková 7,52 s, Šíbová Vladimíra 7,57, Velďáková Dana 7,72 a až na 4. místě skončila finalistka halového ME a jistá účastnice mistrovství světa v Portlandu, čtvrtkařka Iveta Putalová (7,80 s) Majka z prvé dráhy svůj výkon z rozběhu již výrazně nevylepšila a časem 7,96 s doběhla na  již výše uvedené 7. pozici.

Příští týden Majka ukončí halovou sezónu v bratislavské hale Elán, dorosteneckým mistrovstvím Slovenska. Majka bude obhajovat mstrovský titul, velkou konkurenci bude mít ve velmi dobré formě běhající Patrícii Garčárové se kterou má letos v přímých soubojích negativní bilanci 2:1 a talentovaná závodnice ze Spišské Nové Vsi běžela letos o 6 setin rychleji než naše "doevče z Horky"..

Majka je ale velká bojovnice a určitě nebude chtít v souboji dvou účatnic loňského MS v Kolumbii prodat svou kůži lacino :)