Vlčice pomohly týmu 48 body k postupu !!!

Tým hradištských dorostenek, posílený o 3 zínské závodnice využil dokonale příležitost a v Třinci postoupil mezi 10 nejlepších týmů České republiky!! Výraznou měrou k úspěchu přispěly i 3 mladé atletky z naší skupiny, které se představily vesměs na sprinterských tratích a získaly pro tým více jak 48 bodů z celkového počtu 137 !!!

Největší bodovou byla sběračkou Kateřina VÁVROVÁ,  která  zvítězila v běhu na 100 i 200 metrů, když na stovce došahla v dešti výborného času 12.28 s !! Na vítězství na dvoustovce jí pak stačil čas 25.57 s .

Kateřině skvěle sekundovala žákyně Štěpánka KOLÁŘOVÁ, která na dvoustovce doběhla časem 26.21 s  na druhém místě celkového pořadí a další body přidala na poloviční trati, když za čas 12.85 s brala 5.místo .

Také Simona SEDLÁČKOVÁ přispěla výrazně do bodové pokladnice, když výkony na stovce 13.01 s resp. na dvoustovce 27.01 s jí zajistily 6. resp 5. místo a 11 bodový přínos pro družstvo, které už za 2 týdny bude bojovat v Praze o titul mistra České republiky !!