Dorostenecký tým hradištských dorostenek jde do boje !!!!

Již zítra bude v pražském Edenu zahájeno Mistrovství České republiky družstev. Mezi nejlepšími 8 družstvy Česka nechybí ambiciózní tým uherskohradištskcýh žaček, posílený o 3 dorostenky ze sousedního Zlína. Kostru týmu tvoří loňský úspěšný tým žaček,který v loňském roce rovněž postoupil do celostátnho finále. Velmi mladý tým, složený především z ročníku 1998, ale i 2000, vstupuje do boje z jednou nejlepších českých dorostoneckých sprinterek současnosti Kateřinou VÁVROVOU, která poběží klasickou kombinaci 100 a 200 m a také krátkou štafetu. Stejnou kombinaci sisciplín zvolí i druhá "Vlčice" Simona SEDLÁČKOVÁ, která se ve čtvrtek na krajském kole Corny poháru představila ve velmi dobré formě, když na šedesátce zaostala za slovenskou žákovskou mistryní  Majkou ŠIMLOVIČOVOU o1 setinu, na dvoustovce za Štěpánkou KOLÁŘOVOU o pouhé 2 desetiny sekundy.

A právě dvě posledně jmenované dívky, bude tým ze Slovácka v Praze postrádat, poněvadž obě budou reprezentovat své vlasti na mezistátním utkání ve slovinském Mariboru. Majka v dresu republiky Slovenska a Štěpánka si odbude scou reprezentační premiéru v dresu českém !!! Netřeba zmiňovat, že obě budou týmu hradištských dorostenek moc a moc chybět, nicméně reprezentační start je nejen velká pocta a samozřejmě i povinnost, která má absolutní přednost....

Mimo členky naší skupiny bude tým spoléhat na osvědčené opory Terezku Brázdilovou (dálka, trojskok) , Šárku Poláškovou (výška, dálka, koule) nebo Kačku Resslerovou (200 m, 300 m př.). To nejepší ze svého umu budou chtít předvést jistě i mladinké kladivářky z tréninkové skupiny Jendy Horáka - Karolína Klišíková, která na žákovském MČR v Plzni vybojovala bronzovou medaili, nebo Aneta Maňásková, která ve stejné soutěži skončila 5.

Tak nám DRŽTE PALCE !!!

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved