Pěkné tři kilometry Pavly, hezký sprint na 100 m Kačky a solidní triple Vojty,  to jsou největší pozitiva minulého víkendu andílků.

Ovšem nejen naši velcí atleti, ale také miniandílci se snažili aby trošku vylepšili rozpačité výkony zpočátku měsíce a musím říci, že se celkem dařilo. Již ve čtvrtek 22.5. se  Anežka Voštová, Kája Kořínková a Terka Vlasáková zúčastnily kola KP mladších žáků. Karolína i Anežka zvládly překážky výborně a Karolína si dokonce vytvořila úžasný osobák 10,25. Což je na mladší žačku ročníku 2002 opravdu velmi pěkný výkon.

Anežka se chtěla také ukázat a ve výšce se blýskla výkonem 140 cm (ten pak na druhý den ještě vylepšila na výkon 142 cm). Na ročník 2002 to také není vůbec špatný výkon. Také Terezka skočila solidních 125 cm když nejříve trošku nezvládla překážky. které se jala dokonce obíhat.

V minulém víkendu pak podávali solidní výkony ostatní. Nejdříve v sobotu při první lize velmi hezky skákal Vojta Truhlář trojskok. Už delší dobu jsem jej neviděl skákat v takové pohodě. Konečný výkon 14,25 mohl být i lepší, nebýt přešlapů ....

V neděli při krajském přeboru družstev dospělých pak závodila Pavla Karešová a další. Pavla se poprvé postavila na start trati 3 km. Po různých zdravotních potížích se zdá, že konečně je vše v pořádku a tak Pája nastoupila s velkým odhodláním. Byl z toho velmi pěkný běh a výkon 11:25,15 ji momentálně řadí na páté místo tabulek. Věřím, že Pája zdaleka neřekla poslední slovo.

V krajském přeboru závodila také Kačka Hornová která si na stovce letos již podruhé vylepšila osobní rekord na nynějších 12,77 !
Jsem tomu velmi rád a také u Kačky si myslím, že to nemusí být poslední zlepšení osobáku. Navíc má Kačka stále v zásobě výrazný osobák v dálce o který se stále připravuje výraznými nedošlapy. Ale až se trefí bude to daleko. 

Vojta Karásek mně potěšil tím, že tentokrát neulil a tak mohl absolvovat svoji trať na 100 m v čase 11,75 což je jeho velmi slušný výkon.

Tento víkend nás čeká další kolo krajského přeboru juniorů a dorostu. Bude na domácím stadioně v Jablonci a má být hezké počasí. Také miniandílci se chystají na jeden ze svých vrcholů a tím bude krajský přebor mladších žáků v jičíně v neděli.

Věřím že osobní rekordy budou opět v ohrožení a bude zase o čem psát.  

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved