Kačka běžela v Utrechtu neuvěřitelných 24,55 s !!!!!

Ohromný úspěchem skončilo pro žákyni Kateřinu VÁVROVOU její účinkování na letošním  Evropském olympijském festivalu mládeže (EYOF) v holandském Utrechtu. Dnes odpoledne zakončila svou misi finálem dvoustovky. Už samotný postup do finále na této distanci, byl malým zázrakem, dnes však Kačka vylepšila své osobní maximum se kterým do Holandska odjížděla o celou půlsekundu na 24,55 s a vybojovala sice nevděčné, ale velmi cenné 4. místo na evropské prestižní soutěži !!!!

Jen 13 setin dělilo Kačenku od medaile a 45 setin od zlata !!! Kačka předvedla v Utrechtu z 8. dráhy dnes opět skvělý výkon o kterém se dá mluvit jen v superlativech. Vždyť její dnešní čas jí posouvá dokonce mezi 20 nejlepších dorosteneckých výkonů Česka v dlouhodobých tabulkách  a mezi českými ženami se 15 letá žákyně zařadila v průběžných tabulkách na 11. místo, desetinu za JItku Bartoníčkovou .... Taktéž by jí dnešní výkon zajistil  v případě jejího startu na mistroství světa dorostu v Doněcku účast v semifinále !!!!!

Co řící závěrem. Kačka může být na sebe právem pyšná a nakročila do světa velké atletiky ohromným způsobem !!!! Zcela neakcelerovaná, v průměru 3 x týdně trénující Kateřina může mít před sebou skvělou budoucnost. Rozhodně se jedná o jeden z největších českých sprinterských talentů,  který kdy v České republice byl k vidění ....

Kačko z Rieti ode mne i od všech Tvých známých i neznámých VELKÁ GRATULACE !!!!