Kačka si veze z Utrechtu nádherný bronz !!!!!

Jako zkušená matadorka atletických drah si vedla teprve patnáctiletá, stále ještě do kategori žákyň patřící, KATEŘINA VÁVROVÁ !!!! Celou soutěží od rozběhu přes semifinále až po finále prošla bravurně a na samotném konci její mise čekal na ni  nádherný olympijský bronz, který ji pořadatelé zavěsili na krk. Kačka si zaslouží velký repekt s jakou lehkostí zvládla tak náročný a prestižní závod. Když jsem na facebooku zachytil před 14 dny foto s nádhernými olympijskými medailemi a Kačka k nim přidala komentář : "Tati, kterou mám přivézt ?" v duchu jsem si povzdechl nad drzostí mládí, které si klade cíle příliš vysoké. Vždyť přivézt medaili z tak prestižní evropské akce, jakou EYOF bezpochyby je, kde se sejdou nejlepší atleti z celé Evropy, znělo z říše pohádek. Navíc Kačka patřila se svými 15 lety k nejmladším účastnicím závodu !!!

Ukázalo se, že jsem měl být ve svých, soudech, byť soukromých obezřetnější. Tahle dívka nemluví do větru... Vzpomněl jsem si na Kaččin první start na mistroství republiky. Bylo to v hale v Jablonci před dvěma lety. Kačka vypadla v rozběhu a se slzami v očích mi řekla. Za rok tady vyhraji !!!! Myslím, že jsem jí tehdy pohladil, abych utišil její pláč a odpověděl jí, že jim to příště prostě ukáže...Kačka letos v únoru suveréně zvítězila v běhu na 60 m a ještě přidala stříbro na stopadesátce !!.

Letos v červnu při LODM, kdy se stala nejúspěšnější sportovkyní těchto her a startovala ve 3 disciplínách mě zase sdělila, že chce 3 zlata !!! "Přece jim to tam coachi nenecháme", řekla... Pointu znáte.

A nyní tedy bronz z EYOFu, tak jak slíbila   !!Budu muset začít brát tuto mladou slečnu více vážně a dávat velký pozor na to co říká a jaké si dává  předsevzetí.

HODNĚ ŠTĚSTÍ KAčko a ať Ti Tvá předsevzezí vydrží co nejdéle a vysoké cíle, které si vytyčuješ se i vyplní !!! Budeme na tom společně pracovat !!

J.V. 17.7.2013

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved