Sezona 2017 byla pro nás jedna z nejúspěšnějších !!!!

Atletická sezona je definitivně u konce.... V posledních dnech si všichni svěřenci užívali zaslouženého odpočinku, ale už v pondělí zahájíme přípravu na sezonu příští, která jak doufám, bude neméně úspěšná, jak ta právě skončivší, letošní.

V příštích dnech vám budeme přinášet hodnocené a rozbor uplynulé sezóny každého člena skupiny zvlášť, dnes ale přinášíme jeden komplexní, ucelený přehled na úspěšnost skupiny jako celku.

Tak tedy začneme úspěšnosti na národních šampionátech České a Slovenské republiky. Clekem jseme získali historicky nejvyší počet medailí za 11 let existence Vlčí smečky. Celkem jich bylo 24 (!!!), rovných 20 získali členové tréninkové skupiny na šampionátech jednotlivců, další 4 pak jako členové oddílových družstev SSK Vítkovice, Olympu Brno  Spartaku Dubnica nad Váhom.

Poprvé se nám podařilo i získat alespoň 1 medaili na všech typech českých Mistrovství. Na dospělých v Třinci na ceený ko dosáhli Zdeněk STROMŠÍK a David CÉSAR, na "22" Kačka VÁVROVÁ, na "gigantu" opět Kačka a Štěpánka KOLÁŘOVÁ a na žákovském i bejjamínek naší skupiny Adriana FORNŮSKOVÁ !!!

Na vrcholné atletické soutěžě roku se kvalifikovali Zdeněk STROMŠÍK (Světová univerziáda v Taipei, a ME družstev V Lille) a Kateřina  VÁVROVÁ, Jan VÁCHA a Majka ŠIMLOVIČOVÁ se zúčastnili  juniorského ME v Grossetu.

Kačka, Majka a Honza oblékli reprezentační dres i při juniorském mezistátku V Trnavě, svůj první reprezentační start si připsala i talentovaná žákyně Adriana FORNŮSKOVÁ, která odcestovala s českým reprezentačním výběrem do chorvatského Varaždinu. Všechny 3 žákyně naší skupiny  Adriana Fornůsková, Tereza SKLENÁŘOVÁ a Barča JELÍNKOVÁ reprezentovaly Zlínský kraj na vrcholné žákovské akci roku - LODM, která se konala v Brně.

Z Brna, kde se konal Evropský pohár juniorských mistrovských klubů, si odvezla stříbrnou medaili po fantastickém výkon děvčat brněského Olympu Kateřina VÁVROVÁ. Kačka přispěla týmu největším bodovým ziskem.  Ve stejnou dobu odletěla Majka se Spartakem Dubnica do portugalské Leirii, kde slovenská děvčata skončila na hezkém 4. místě ve skupině B.

Tolik stručný výčet. Příště se už podíváme na jednotlivce a začneme hodnocení Zdeňkem Stromšíkem.

J.V.6.10.2017

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved