Tři zlata Ády, parádní premiéra Terezky na třístovce !!!!

V Uherském Hradišti se před začátkem prázdnin sešli k poslednímu žákovskému kolu družstva Zlínského kraje. V komorní atmosféře závodů (už jen smutně vzpomínám na hezké závody před léty, kdy jsme soutěžili společně s družstvy ze severu Moravy) se opět v dobré formě předtsavily všechny tři  mladé Vlčice.

Adrianka Fornůsková si opět připsala tři vítězství. První získala na šedesátce, když v protivětru běžela 8,35 s, druhé přidala na stopadesátce, která se kvůli průtrži mračen běžela o půl hodiny později a Ádriana zvítězila časem 20,15, třetí vítězství přidala jako členka štafety, která běžela ve složení Fornůsková-Jelínková-Chovancová-Sklenářová a zaběhla po relativně dobrých předávkách čas 32,05 s.

Velmi mě potěšila naše nová akvizice Terezka Sklenářová. Ta nejdříve vyhrála svůj běh šedesátky v čase 8, 64 s a za celkové 4. místo si připsala 7 bodů, ale ještě parádnější výsledek se jí povedl na třístovce, kde Tereza zvládla svou premiéru na této distanci na výbornou. Skvěle si rozvrhla tempo a do cíle doběhla mladší žákyně ročníku 2003 na prvním místě ve výborném čase  45,36 s !!!  To v celostátních průběžných tabulkách řadí Terezku někam na 12. místo mezi mladšími žákyněmi České republiky !!!! Nádherná premiéra !!

Dařilo se i Barunce Jelínkové, která doběhla na šedesátce na třetím místě, když tentokrát běžela 8,54 s, velmi hezky odběhla i stopadesátku, kde skončila celkově druhá, hned za Ádou, časem 20,42 s !!!

V družstvech zvítězila domácí Slovácká, kdy děvčata z Uherského Hradiště získala 246 bodů, před druhým Zlínem 165 bodů, na 3. místě skončil Holešov s 63 body a 4. družstvo Kroměříže, které se muselo spokojit s 38 body.