Seriál atletických halových střed nabídl třetí díl a my jsme byli jeho aktivními účastníky...

Protože se se stále hledáme v rychlostní formě, startovala jak Anna-Marie Rappová, tak Dominik Žižka pouze na 60 s cílem zlepšit své dosavadní výsledky.

To se nám však nepovedlo. Dominik předvedl snad nejtragičtější start od počátku své atletické kariéry. Na prvních 5 metrech trati na 60 m ztratil téměř 3 metry a to je na této distanci setsakra znát. Nakonec z toho bylo poslední místo v běhu a čas 7,64 . Samotný běh nebyl již tak špatný ovšem ten start byl opravdu nevydařený. Můžete se o tom přesvědčit i na videu které je nově vloženo na profil atletika s radostí na YouTube.

Amča v posledních dnech vykazovala stejně jako Dominik zlepšování v rychlosti a tak nastupovala na start s optimizmem. Bohužel ani jí se příliš nevydařil start a již od začátku tahala na trati za kratší konec - to vedlo ke staženému běhu a nakonec k času 8,11.

Nutno podotknout, že jak Amča tak Dominik běželi závod z plné přípravy a samotný běh již vykazoval známky zlepšení. Rozhodující na této halové trati je však start - na tom budeme muset ještě zapracovat.

Třetím andílkem který se zapojil do soubojů atletické středy byla Klára Michalská. Startovala ve své vloni objevené disciplíně - trojskoku s cílem ověřit si aktuální formu před republikou a Krajským přeborem. Test proběhl dobře, výkonost stačila na výkon 11,40, který nás bohatě opravňuje ke startu na mistrovství republiky. Jistě je ještě mnoho věcí na kterých je možno pracovat, ovšem Kláru nyní čeká náročný cíl - uspět v neděli na Krajských přeborech ve víceboji, kam se po roce přestávky opět vracíme.

Bohužel nemohl startovat Filip Spura, který poté co zažehnal zranění stehna bohužel onemocněl a od pondělí byl v horečkách doma. Filip v letošní halové sezoně skutečně nemá štěstí a zdá se, že v jeho případě nezbývá než pomalu začít myslet na jarní přípravu, abychom na jaře mohli konečně ukázat výsledky jeho poctivé práce.