Složení andílků se výrazně mění

Atletika s radostí ve složení ve kterém jsme trénovali do září 2012

Martyho andílci - jablonecká část Atletiky s radostí byla v posledních letech tréninkovou skupinou, která vždy splnila očekávání a pravidelně každý půlrok přivážela z Mistrovství republiky svůj díl medailí i Mistrovských titulů.

Od založení tréninkové skupiny třemi andílky , Amčou Rappovou a jsme z každého Mistrovství přivezli minimálně jednu medaili a jeden titul. Postupně se počet andílků rozšiřoval a letos nás bylo celkem 10.
 

V letošním roce pak dosáhla skupina podle mého názoru celkem pozoruhodného výsledku. Z Mistrovství republiky od haly až k venkovním šampionátům od kategorie žáků až po dospělé přivezli Martyho andílci celkem 19 medailí !

To je podle mně opravdu husarský kousek, který se nemusí jen tak opakovat a já jsme za něj rád a děkuji všem svým svěřencům !

Po letech, kdy pohyb svěřenců ve skupině Martyho andílků byl minimální a jen občas se k nám někdo připojil a či někdo odešel se letos se změnami takříkajíc roztrhl pytel.

Někdo odchází studovat, někdo zkusí trénink s jiným trenérem aby se pokusil opět navázat na výkonnostní růst a někdo prostě byl odejit někým jiným.

Noví členové však nahradí ty co odcházejí.

Kdo nás tedy opouští

Amča Rappová - odchází studovat na lékařskou fakultu do Prahy a přechází do tréninkové skupiny Petra Habáska.

- odešel studovat na sportovní gymnázium a přešel k trenérovi.... ke kterému ? To vlastně oficiálně nevím,

- po dvou letech stagnace jsme se s Dominikem dohodli, že možný způsob jak navázat na výkonnostní růst by byla změna trenéra. Dohodli jsme se na tom, že nejlepší volbou bude v Jablonci zkušený trenér Václav Puš, který může do přípravy Dominika vnést nové podněty. Věřím, že se Dominik v příští sezoně ukáže jako výborný čtvrtkař.

- přišel k andílkům po všemožných trenérských rošádách. Během naší spolupráce si Filip vylepšil osobní rekordy na všech sprinterských tratích takže věřím, že společný trénink bude Filip považovat za přínosný a bude na něj rád vzpomínat. Filip odchází studovat do Brna na právnickou fakultu.

A kdo přichází ?

Vojtěch Truhlář - mnohonásobný mistr republiky v mládežnických kategoriích v trosjkoku. Vojta pociťoval potřebu změny a tak se dohodl se svým dosavadním trenérem Honzou Cikánem a přípravu na další sezonu začneme spolu. S Klárou mohou tvořit silnou trojskokanskou dvojku.

Kateřina Hornová - nyní ještě žákyně, která od ledna bude prvním rokem dorostenka. Dálkařka, která by ráda posunula svou výkonnost výrazně za 5 metrů. Nahradí jednou stroj na dálkařské medaile, Amču Rappovou ?

David Aljančič - běžec stejného věku jako naše Mladé pušky - mohl by nahradit Ondru Rappa a pomoci s tréninkem také Lindě Mejstříkové - pro kterou se chystá již plnohodnotný běžecký trenink.

Je to dosti změn, já věřím že i přes tyto změny budou Martyho andílci medaile z Mistrovství republiky vozit i nadále.

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved