Andílci se na tradičním halovém mítinku Jablonecká hala 2010 - neztratili !

Na kvalitně obsazeném mítinku Jablonecká hala 2010 jsme zkoušeli naši formu před dalšími halovými závody, které se blíží každým dnem.

Klára Michalská startovala na 100 m př., protože se jedná o mítink dospělých - startovala na ženských překážkách. ve svém běhu běžela vynkajícím způsobem až do kolize s na třeří překážce, při které jen zázrakem neupadla. Do cíle se doklopýtala za 9,61. Protozože však jedna ze závodnic nenastoupila, znamenal i tento čas - který byl mimochodem Kláry osobním rekordem  na ženských překážkách, postup do finále.

Ve finále již běhu scházela dynamika z rozběhu, naopak zase vyšel start výsledný čas 9,41 byl vylepšením nově vytvořeného osobního rekordu. Protože k finále nastupovala Klára s kolenem nastříkaným kelenem - vím, že naše časy na překážkách letos ještě přijdou.

Dominik Žižka po velmi dobrém staru na 300 metrů, který předvedl při halové středě, chtěl potvrdit zlešující se výkonost na 400 m. povedlo se mu to dokonale časem 52,36 s. Vstoupil do halové sezony na 400 m časem lepším o více jak půl vteřiny oproti loňské první čtyřstovce v hale (53,12 s). Domink běžel v běhu s velmi dobrými polskými atlety a vybojovak skalp jednoho z nich a umístil se ve svém běhu na třetím místě. Tento čas zaostal jen 8 setin za Dominikovým osobním halovým rekordem z Mistrovství republiky v loňském roce a dává dobrou naději do dalšího průběhu sezony.

Anna-Marie Rappová startovala ve dvou discplínách, které se navzájem kryly - dálka a 60 m. S výkonem 550 v dálce jsme spokojen, vzhledem k tomu, že to byl prakticky první start v dálce za použití kročného způsobu, který se od podzimu učíme je to dobrý výsledek. Amča v soutěži předvedla ještě nekolik přešlapů a nadějných skoků - další výkony pak již byly poznamenány přebíháním na start 60 m  a přezouváním treter.

Na 60 m vylepšila Amča svůj letošní čas na solidních 8,06, av訚ak z běhu ve kterém běžela v dráze vedle Kateřiny Čechové se dalo vytěžit i více. V nejkratším sprintu naás do Mistrovství republiky čeká ještě dosto práce !!

Na mítinku se díky účasti skupiny trenéra Svobody zrodily velmi dobré výkony ve sprinteréských disciplínách. Petr Svoboda a Martin Mazáč startovali v běhu na 60 m překážek. petr Svoboda ve finále zaostal pouhou setinu sekundy od svého loňského českého rekordu a čase 7,56 vytvořil současný nejlepší světový výkon na této trati.

Velmi dobře si vedli i další svěřenci pane Svobody  - Kateřina Čechová, Libor Žilka i Martin Mazáč. jejich výkony a hlavně pak výkony Petra Svobody potvrdily, že v Jablonci se v rekonstruované hale dají běhat velmi dobré výkony !

 

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved