Jen na skok si odskočili z domácího prostředí Anna Marie Rappová, Klárka Michalská, Vašek Vlček, Zdeněk Stromšík a Tomáš Boček  pod vedením dvojice trenérů Martina Michalského a Jaroslava Vlčka aby plynule přešli z fáze kondiční přípravy do etapy smíšeného režimu. Změna prostředí dělá všem dobře. Hezký a pro sportovce skvěle vybavený areál zdejšího sportovního centra nám vždy nabídne vše co potřebujeme. Od kvalitního tréninkového zázemí ( nechybí atletický tunel, tělocvičny, šikmá rovina, posilovny)  přes regeneraci (sauna, vířivka, bazén, možnost objednání masáží) až po chutně připravené jídlo... Nymburk je zkrátka klasika a i když za ta léta mnohé zařízení trošku zchátralo, my atleti se zde cítíme výborně a zdejší sportovní centrum plně uspokojí naše potřeby a požadavky.

A protože zde zdaleka nejsme sami. Do soboty zde  byla i část mládežnické reprezentace, s mnohými trenéry (Petr Habásko, Zdeněk Rakowski, manželé Nezdařilovi, Honza Ruda, Tomáš Purman), V  "Lobby baru" si můžeme po večerech vyměňovat trenérské zkušenosti, často i dlouho do noci :-). Letos jsme s Martinem rádi sbírali při společných hovorech cenné zkušenosti v rozhovorech zejména s Daliborem Kupkou, trenérem skvělých mladých dukláckých sprinterů  z let minulých i současných ( z těch současných jmenujme alespoň Pavla Masláka, Vaška  Zicha, Petr Lichého , Michala Brože.....) no a samozřejmě i  olympijského vítěze, desetibojaře Romana Šebrleho. No a Dalibor, kterému neřekne nikdo jinak než "Dála" je i novým trenérem půlkaře Kuby Holuši, stříbrného medailisty z posledního MS v Istanbulu. Poznatky které získáme z jeho trenérské praxe jsou v takových případech  k nezaplacení... 

Po návratu ze soustředění v Nymburku se zastavíme na pár dní zase doma, ale hned 12.4. odjíždí početná výprava "Atletky s radostí" pod vedením Martina Michalského na soustředění do italského přímořského letoviska - San Benedetto. Zdeněk Stromšík a Tomáš Boček  odcestují se mnou na kemp do maďarského Debrecenu.

J.V. 1.4.2012

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved