Tři nominační listy pro Vlčí smečku !!!!

Již za 2 dny proběhne v Trnavě juniorské mezistátní utkání ČR - Slovesnko - Maďarsko - Slovinsko. Členové Vlčí smečky obdrželi hned 3 nominační listy. Český reprezentační dres obléknou Kateřina VÁVROVÁ a Honza VÁCHA,  čest reprezentovat Slovenskou republiku si na poslední chvíli při MSR v Banské Bystrici vybojovala i Mária ŠIMLOVIČOVÁ!!!!

Nejvytíženější bude Kateřina VÁVROVÁ, která nastoupí k běhům na 100 a 200 m, kde už zaběhla limit opravňující ji ke startu na MEJ v Grossetu. Nominována byla také do sprinterské štafety 4 x 100 m, která by měla nastoupit v nejsilnější možné sestavě a pokusit se na poslední chvíli do Grosseta probojovat....

Stejný úkol bude mít i juniorská reprezentační štafeta, jejímž členem bude i Honza VÁCHA. Kluci, kteří se připravují pod mým  vedením poběží tentokrát v čistě juniorské sestavě VÁCHA - Hampl - Trafina Král. Repreznetační juniorský kvartet běžel letos v různých sestavách již 4 x a nejblíže se limitu přiblížil v Turnově, kde klukům chybělo ke splnění pouhých 5 setin sekundy !!!! Tak snad to klapne v Trnavě.. Honza nastoupí taky k běhu na 100 m , tentokrát ovšm mimo bodování.

Poslední šanci zajistit si účast v Grossetu ve sprinterských disciplínách bude mít i Majka ŠIMLOVIČOVÁ, ktrá byla mominována k běhu na 100 m společně s jej největší soupeřkou na této distanci Patrícii Garčárovou.Majka běhá v posledních dnech ve velké pohodě a fazonce, k pokoření limitu by to chtělo jen trochu toho štěstíčka a konečně i spolupráci větru, který by v Trnavě mohl foukat správným směrem a o povolené síle.

Naše tréninková skupina čítá momentálně 4 členy v juniroské kategorii, nominace 3 z nich tak znamená 75 % úspěšnost. Celkem slušná efektivita a to medailistka z juniorského MČR Štěpánka KOLÁŘOVÁ moc vzdálena nominaci nebyla.....Skutečnost, která jistě stojí z malé pochlubení se :)

Tak držte ve čtvrtek Majce, Katce a Honzovi palce !!!!

PROPOZICE: ZDE

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved