Pobyt v Jablonci pokračuje dalšími tréninky.......

Jak již jsem několikrát na těchto stránkách zmínil, atleti na Moravě to mají  s tréninkem v zimních období obzvláště složité. Na celé Moravě totiž není do dnešního dne jedna jediná specializovana hala, která by umožnila moravským atletům a atletkám plnohodnotný trénink.  Co znamená pojem plnohodnotný trénink o tom se právě v těchto dnes přesvědčují dvě mladé naděje nejen hradištského sprintu Kačka VÁVROVÁ a Simona SEDLÁČKOVÁ. 

Místní zbrusu nově přestavěná jablonecká hala se 300 metrovým oválem nabízí pro trénink veškerý komfort o kterém si nejen my, ale všichni moravští atleti, do dnešního dne, mohou nechat jenom  zdát. Je jenom potěšitelné, že i přes tento handikep, se dokáží  ateti -  Moraváci, trénující v zimě ve velké nevýhodě,  prosadit proti těm atletům a atletkám, kteří své tréninky můžou absolovovat ve specializované hale.

Obě holky si pohostinosti jablonecké arény náležitě užívají a zejména Kateřina, která zde již za 4 týdny absolovuje žákovské halové MČR se s jabloneckým oválem náležitě sžívá. Důkladně studuje hlavně specifický rádius jabloneckých zatáček a snaží se je trošku tzv "naběhat", aby při svém březnovém vystoupení, kde by se měla mimo nejkratšího sprintu představit i na trati 300 m, získala co největší jistotu.

Simča se snaží zase dohnat tréninkové manko způsobené vleklou virózou a velice potěšitelné je, že její dnešní projev, byl o poznání lepší, než  včerejší  a sice ne příliš povedené vystoupení při atletické středě.

J.V. 31.1.2013

    

ATLETIKA S RADOSTÍ

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

: 22864580

Martin Michalský

Panenská 25
466 01 Jablonec nad nisou

Tel.: 608 143 341

Jaroslav Vlček

Mánesova 649
686 01 Uherské Hradiště

Tel.: 775 160 364

Facebook Google+ Youtube
Copyright © Atletika s radostí
All Rights Reserved